דק סינטטי בנחלת בינימין שהותקן על ידי צוותי טייק דק היה אחד מהפרוייקטים העדכניים והמרהיבים שלנו בתא.

דק סינטטי בנחלת בינימין

לאחר שפנו אלינו חברת ארקאן פרוייקטים בבקשה לדק איכותי לפאנטאוז יוקרתי במיוחד. בנחלת בינימין פינת שפר שמחנו להגיע לפגישה. במהלך הפגישה עם הלקוחות ולחברה הצגנו את האפשרויות הקיימים בעולם הדקים. בין אם דק מעץ טבעי או שלא .

כמובן את החסרונות וההיתרונות של כל אחד מן האפשרויות. לאחר הבנה קצרה מבעלי הנכס כי הם רוצים דק במראה טבעי אך ללא צורך בתחזוקה החלטנו לבחור בדק הסינטטי . עם הטקסטורה מעץ המדמה באופן הטוב ביותר את העץ הטבעי אך ללא כל צורך בטיפול ותחזוקה לאורך השנים כלל.

חומר הגלם הפולימרי המורכב מסגסוגת עץ ופלסטיק מאפשר לנו להינות ממשטח שנקי מברגים. אלא התקנה נסתרת בעזרת מחברים לדק .המחברים בין הדק לבסיס ומאפשרים משטח. ללא ברגים חיצוניים אלא שיטת חיבור יחודית עם אביזרי חיבור העשויים מנירוסטה ומצופה פלטיק. וחדשנית ללא צורך בליטוש שיוף ומריחת חומרים וצבעים שונים במהלך השנים. ובמראה יוקרתי שנשאר חדש לאורך הזמן.

תהליך ההתקנה ל דק סינטטי בנחלת בינימין

לאחר מדידות בשטח ופילוס הגבהים בעזרת לייזר ראינו כי אין הרבה גובה אידיאלי להתקנת דק. ולכן החלטנו יחד עם מהנדס החברה ליצור שיפועים לכל הדלתות על מנת ליצור משטח הנראה ישר וללא מדרגות מן היציאה למרפסת.

  • ראשית פרסנו את קורות התשתית למסגרת וחיברנו במרווחים קטנים יחסית לבניית דקים. כל 35 ס"מ .
  • לאחר מכן יצרנו רגליים התומכים את התשתית ומאפשרים למשטח להיות יציב לארוך שנים.
  • ולבסוף פרסנו את קורות הדק הסינטטי בגוון הטיק באמצעות התקנה נסתרת עם אביזרי החיבור של טייק דק.

לאחר הפריסה במרפסות יצרנו פינישים וחיזקנו באמצעות ברגים יחודיים את הקליפסים לתשתיתו בכך הלוחות היו חזקים אחד לשני יותר.

במקומותבהם מזג האוויר חם ועם לחות כמו בת"א ובקרבה לים מומלץ להשתמש בחומרים הייעודיים לכך ובכך להימנע מהחלפת חומרי הגלם בשנים הראשונות להתקנה. כמו כן חשוב ומומלץ להשתמש בבסיס מצומצם וחזק וכמה שיותר חיזוקים בתשתית על מנת שהדק יחזיק מעמד לאורך שנים רבות ככל הניתן.

אם גם אתם רוצים דק סינטטי בנחלת בינימין פנו אלינו עוד היום take-deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button