דק סינטטי בבניין יוקרה בהרצליה , לאחר שפנה אלינו קבלן ששיפץ דירה חדשה בקרבה לים שמחנו לעזור.

דק סינטטי בהרצליהתחילה הדק היה כמעטפת לתקרת המרפסת ולאחר שהזוג אהב את הדק שהותקן התקנו גם את רצפת המרפסות, הדק הנבחר היה בגוון איפאה והחום הכהה אשר מדמה את הדק הטבעי בצורה הטובה ביותר וכל זה כמובן מבלי לצרוך טיפול ותחזוקה.

השלב ההתחלתי אצל הלקוחות מהרצליה ובכלל בדקים הוא להגיע למדוד את השטח ולתכנן היטב את ההתקנה התשתית והדק העליון.

כמובן שהתשתית בין אם היא מעץ או מברזל מגלוון היא חלק בלתי נפרד מהדק ועליה להיות יציבה כמו שאנחנו אוהבים לומר כבר בהתחלה ברגע שהבסיס חזק הדק יהיה חזק ויציב לאורך השנים בין אם זה דק יקר או זול התשתית חייבת להיות יציבה וכזאת שיותר לעמוד בעומסים.

הדק של חברתנו המופק מ65 אחוז עץ ממחוזר ומ35 אחוז hdpe שזהו החלק הפולימרי אינו מצריך טיפול ומיועד מקומות כמו פה שהקרבה לים הלחות והמים עלולים להרוס את כל הדקים מעץ.

להבדיל מ דקים סינטטים הקיימים היום בישראל אצלנו החומר נקרא wpc והינו כיציקה אחת שלמה והוא אינו חלול או בעל ציפי כלל דבר המעיד על עמידות הדק לאורך שנים מבלי להישבר או להתקלף ובעיקר נראה הרבה יותר טבעי משאר הדקים הקיימים כמו בחברות אחרות אשר מביאו חומרים שאינם מתאימים לאקלים הישראלי הידוע כמדברי ומשתנה רבו לאורך העונות.

אם זאת חשוב לזכור ולדעת כי הדק הסינטטי הינו מתחמם יותר מאשר מדק מעץ אך הוא אינו דורש טיפול ותחזוקה אלא רק שטיפה וניקיון מפעם לפעם

בנוסף לכך ההתקנה של הדק העליון הינה התקנה סמויה ואינה מצריכה ברגים על פני השטח העליון אלא כל החיבורים הינם באמצעות התקנה נסתרת ואינם נראים לעין חוץ כמובן לוחות הקצה שמחוברים בעזרת ברגים ישירות על מנת שהדק יהיה חזק, יש לזכור כי את הבורג מומלץ להכניס לאחר חור ושקע מקדים לפניי ההכנה המלאה של הבורג.

אם גם אתם רוצים דק סינטטי בהרצליה פנו אלינו עוד היום take-deck

 

נגישות
Call Now Button