דק לפטוי יש לכם פטוי בבית ושקלתם כיצד לעצב אותו הגעתם למקום הנכון

דק לפטוי

בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר פטוי בבתים פרטיים בכל רחבי הארץ, בעבר רק בבתי יוקרה הינו רואים את החלק הירוק והמואר אשר מכניס קצת חיים לבית אך היום אנחנו רואים את זה גם בבתים חדשים ויוקרתיים רבים.

את הפטוי ניתן לעצב במספר דרכים שונות אך העיקרון הוא ליצור חלל אשר מאפשר יציאה נוחה החוצה שלרוב תהיה שונה מהחלל הפנימי של הבית, דק מעץ ודקים רבים משמשים לנו חלק נרחב מן ריצוף החוץ לפטוי וגם כספסלי ישיבה .

האפשרויות העומדות הוא או עץ טבעי או חומר סינטטי אשר עמיד יותר בפניי מזיקים תחזוקה ודהייה רבה כמו שיש לנו בישראל.

כמו כן ניתן לשלב את חומרי הגלם עם אדניות העצים ולהתאים צבעים שידברו באותה שפה, נשמח לעמוד לשירתכם ולתת לכם עצות ודוגמאות חיות של חומרי הגלם על מנת שתבחרו במוצר המתאים ביותר עבורכם.

דק פטוי אפור בתל ברוך

דק אפור שהותקן בשכונת תל ברוך כחלק מהפטוי לגינה הותקן על צידו המחורץ ועל תשתית מעץ מחוטא, לאחר והלקוח היה מרוצה מהדק שהותקן לו בגינה הוא החליט שגם בחלק הזה בבית יהיה דק וישמש כריצוף החוץ שלו.

הצבע הנבחר היה דק אפור יוקרתי אשר היה בשפה אחת עם דק לגינה איכותי שהותקן בחלק אחר בבית, כמו כן הצד המחורץ אשר נותן תחושת יוקרה מודרניות נבחר להיות על צידו העליון של פני השטח ועם ברכים ומחברים אשר יצרו התקנה סמויה.

התקנת דק לפטוי

התקנת הדק נבנת על גבי תשתית כחלק מ בניית דק , מומלץ להשתמש בקורות 4/7 מוקצע ומחוטא ולזפת היטב את רגלי העץ על מנת שלא ירקיבו, כמו כן השתמשו בברגים מתאימים לתשתית חזקים ועמידים.

לאחר בניית התשתית יש לחזק ולהניח את לוחות דק סינטטי איכותי או דק טבעי כמו דק איפאה אשר גם הוא נחשב לעמיד בקרב הדקים מעץ או בסוגים אחרים.

אם גם אתם רוצים דק לפטוי פנו אלינו עוד היום take-deck

 

 

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button