דק לג'קוזי

דק לג'קוזי או דק מסביב לג'קוזי הם בדרך כלל דקים סינטטים והדקים אותם אנחנו ממליצים לשימוש משטח הדק.

דק לג'קוזידק סינטטי יכול להיות עמיד מאוד לחומרים אותם אנחנו שמים במי הג'קוזי כמו כלור סבון אקונומיקה ועוד מוצרים רבים, העמידות של הדק הסינטטי ועצם היותו לא סופח מים יוצרים דק חזק ומבלי הצורך בתחזוקה שנתית כמו דקים מעץ.
מעבר ליכולות הדקים הסינטטים מומלץ להשתמש פעמים רבות בצידו המחורץ של הדק הסינטטי ובכך למנוע החלקה בכניבה או ביציאה מהג'קוזי מעבר לכך עלינו לזכור כי הגקוזי נמצא מחוץ לבית והוא מוגן אבל הדק שלנו לא תמיד מכוסה הוא מוגן כמו הגקוזי ובכך יכול להיהרס הרבה יותר מהר.

התקנת הדק מסביב לגקוזי 6 טיפים:

1) התקנת הדק שמסביב לגקוזי היא אלמנט מסובך מאוד שרבים מבעליי המקצוע ומתקיני הדקים לא יודעים לחשב, מכיון שישנו גקוזי שמעל הדק ויש גקוזי שמושקע בתוך הדק וממנו יוצאים מדרגות של דק קשה מאוד לדעת כמה חומר עלינו לקחת אך אנו ממליצים תמיד לקחת קצת יותר מהכמות הנדרשת ומקסימום להחזיר וחוץ מזה שריינו לנו דקים במלאי וצלנו בגינה ונוכל תמיד להתקין אותם בעצמנו בכל עת.

2) את הדק ניתן לעגל או לקחת בזויות ישרות סתומרת ליצור פינות של 90 מעלות או על ידי חיתוך ישר או שבעל מקצוע יכול ליצור לנו שתי זיות של דק 45 מעלות כל אחת ובכך ליצור 90 מעלות ישרות המקבלות פיה יותר יפה ואסטטית.

דק לג'קוזי3)את תשתית הדק מומלץ להניח כמה שיותר צפוף כי אנשים רבים יהיו בעת ובעת אחת על משטח הדק וכמו כן אם אנו יוצרים מדרגות מומלץ שיהיו לפחות ב40 ס"מ פנימה ושלא יהיו קצרות מידי.

4)אם בחרנו מדק מעץ אורן או דק איפאה טיק או במבוק זכור כי עלינו לשמנו ולטפלו ושדק העץ לא יספח את הכתמים של הגקוזי.

5)פתחו פתח לחדר המכונות עם נגישות נוחה במידה ונרצה לפתוח ולהגיע למכונות הגקוזי הדק לגקוזי צריך להיות פתוח לשם באמצעות צירים או כניתן לשליפה.

6)השתמנו שתשתית עץ אורן מחוטא להחזקה מקסימלית של התשתית ושלא תרקיב עצם היותה רבויה ממים.

נשמח לעמוד לשירותכם take deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button