דק לגינה ברמת השרון שהותקן על ידי טייק דק עם דק פולימרי איכותי.

דק לגינה ברמת השרון

לאחר שרכש בית פרטי ברמת השרון ורצה להחליף את הדק אורן .הקיים שהרקיב מאוד פנה אלינו הלקוח בבקשה להצעת מחיר. לאחר מדידה קצרה בשטח ראינו כי הדק אורן הישן נמצא בשטח זמן רב וכי התשתית וחומרי הגלם רקובים.

לאחר שהצענו ללקוח דק פולימרי מלא של טייק דק בגוון טיק והזוג אהב והתחלנו בעבודה.

דק לגינה ברמת השרון עבודה

ראשית היינו צריכים לפנות את הדק הקיים מן השטח לפינת הרחוב על מנת שהעירייה תפנה אותו. לאחר מכן יצרנו בסיס חדש ( קונסטרוקציה מקורות עץ ) מוקצע ומחוטא שמרווחים יחסית מצומצמים של כ35 ס"מ בין המסגרת.

לרווחים הקטנים יש חשיבות גדולה שהיא משקל רב שהדק יוכל לשאת ואי גמישות של המוצר.דק לגינה

לאחר שפילסנו את הדק בעזרת רגליים פרסנו את הקורות העליונים באמצעות התקנה נסתרת יחודית מבית טייק דק.

עם מחברים מנירוסטה העמידים בפניי תנאי מזג האוויר הקשים של ישראל. וחיזקנו אותם באמצעות ברגים לתשתית.

לאחר המפלס הראשון יצרנו מדרגות וכמה מדרכים כמו שביקשו הזוג ליצירת משטח המאפשר אירוח וישיבה מרובה. חשוב מאוד ליצור אם בחרת בדק סינטטי איכותי מרווחים בין הקירות .מכיוון.

חומר הגלם נוטה להתפשט ולהתכווץ .בהתאם לחום ולקור ולכן על מנת שהדק לא יכקבל עיוות עם הזמן מומלץ ביותר להשאיר בתהליך ההתקנה כ 2-6 מ"מ מהקיר רווח שהדק יוכל לנוע על גבי התשתית.

לבסוף יצרנו מדרגות ליד הבריכה וחיקנו את התשתית הרקובה שהייתה ללקוחות מלפניי . וכמובן שייפנו את הקורות שלנו באמצעות דיסק על מנת שהדק יהיה חלק ויראה עם פינישים יפים במיוחד בקצוות. כאשר בוחרים מתקין דקים מקצועי מומלץ ללכת ולראות עבודות קוסמות של בעל המקצוע. הרבה מבעלי המקצוע נמדדים על חוזק הדק לאורך שנים ויצירת פינישים יפים המעיד על איכות העבודה והנסיון הקיים.

ברגע שלא יהיה לו מקוםפ לכך הוא עלול לשבור את הזכוכית בקצה אםפ יש או ליצור עיוותים בלוח.

אם גם אתם רוצים דק לגינה ברמת השרון פנו אלינו עוד היום take-deck

 

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button