דק לגינה בצפון

דק לגינה בצפון הותקן כדק סינטטי איכותי של take-deck החברה המובילה בדקים בישראל.

דק לגינה בצפון

לאחר שנות פעילות רבים ובעיקר מאות לקוחות מרוצים קיבלנו פנייה מלקוחות ביישוב שימשית.

תוך כדי השיחה הטלפונית הבנו כי ללקוחות היה דק אורן ישן ( בן 10 שנים וכי הוא לא נראה טוב, למרות שהדק היה מתוחזק ומטופל היטב פעם בשנה ).

תחילה ביקשנו מהלקוחות לצלם לנו את השטח ולראות האם ניתן להשתמש בחלק מהתשתית ולצמצם אותה ממרווח של 60 ס"מ בין קורות הבסיס ל 35 ס"מ שמותאם יותר לדק סינטטי אך התשתית שלא הייתה במצב טוב דרשה החלפה לתשתית חדשה.

אחד מהאלמנטים החשובים ביותר הוא התשתית, עלינו לדעת כי דק לגינה בצפון מצריך תשתית חזקה אשר מחוזקת בכמה שיותר רגליים ומעץ שעבר תהליך חיטוי אימפרגנציה בהטבלה ב17 יום החיטוי מבטיח לנו אשר טרמיטים לא יזיקו לתשתית ולא תרקיב בשנים הראשונות שלה כל עוד היא לא נוגעת באדמה.

תהליך התקנה של הדק

לאחר ניקוי השטח התחלנו ביצירת מסגרת ופריסת קורות התשתית במרווחים של 35 ס"מ ממרכז למרכז, לאחר חיבורם החלנו להרים ולהתיישר לשני גבהים שונים ככה שבשני היציאות השונות לגינה יהיה באותו קו מהיציאה ובגובה 0.

לאחר סיום התשתית חיזקנו באמצעות רגליים מעץ שהיו מונחות על אבני מדרך על מנת שלא יגעו ישירות באדמה וירקיבו במהרה , ופרסנו את לוחות הדק העליון.

סוג דק לגינה איכותי היה דק סינטטי בגוון טיק עם טקסטורה של עץ המדמה בצורה הטובה ביותר את הדק הטבעי וכל זה מבלי לצבוע לשמן לתחזק כלל את הלוחות.

הדק המגיע עם התקנה סמויה מאפשר למשטח להיראות נקי מברגים עליונים ( בשונה מדק מעץ) ועם התקנה סמויה באמצעות מחרים הנכנסים מצידי הלוח ומחוברים באמצעות ברגים שבתוך המחבר ישירות לתשתית ובכך מקבלים התקנה סמויה.

לאחר הנחת הלוחות יצרנו חצאיות כלומר סגירות מצדי הדק על מנת שמזיקים לא יכנסו מתחת וחיברנו ברגים בקצוות הדק לחיזוק מרבי והתוצאות נהדרות!

אם גם אתם רוצים דק לגינה בצפון פנו אלינו עוד היום take-deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button