דק לגג זה אחד מהמקומות הנפוצים ביותר לבניית דקים

בשנים האחרונות בגלל מצוקת הדיור בישראל החלו ישראלים רבים להבין שכל עוד יש להם שטח לנצל אז הם ינצלו לאירוח או להשכרת המבנה, כמו דק למרפסת איכותי גם פה בהרבה מהמבנים היו במצב לא טוב והדק הוא הדבר הראשון להשביח את הנכס ולכן  מתחילים מבחירת הריצוף.

בגלל היותו של הגג חשוף הדבר הטבעי ביותר הוא להתקין דק טבעי או סינטטים שידוע כעמיד במקומות בהם יש הרבה מים ומבלי להרקיב או לדהות לאורך השנים.

דק לגגמהם הדברים עלינו לבדוק לפניי בניית הדק לגג:

1- ראשית עליכם לפניי הכל למדוד את השטח לפי מ"ר ולבדוק את גובה היציאה מהסלון או מהמרפסת, במידה והגובה הוא פחות מ5 ס"מ עליכם להיעזר ביועץ דקים לגינה או לפנות אלינו.

2- לפניי התקנת התשתית עלינו לבדוק את שיפועי המים האם הם נכונים כי במידה והמים הינם עומדים במקום מסוים ולא זורמים ואם כי האיטום מספיק טוב לפניי ההתקנה אם לא תשתמשו ביריעות בטומניות או בחומרי איטום.

3- הדבר החשוב מכל הוא הבדיקה כיצד תרימו את לוחות הדק באמצעו רמפת הרמה או מנוף.

אחריי שבדקנו את כל הדברים האלה ניגשים לעבודה ולבחירת סוג הדקים המתאים ורצוי סינטטי.

תהליך ההתקנה

אחריי העלנו את כל חומרי הגלם של התשתית והדק העליון אנחנו מוכנים לבניית ה דק בגג.

קודם אם אנחנו מתקינים או בעל מקצוע מומלץ להשתמש בתשתית שעברה חיטוי והקצעה ושתישאר עמיד לאורך שנים רבות, יש לבנת מסגרת ולחבר אותה במידה ואפשר לגג ומשם למתוח את לוחות התשתית במרווחים לפי סוג הדק הנבחר.

אחריי שחיברנו הכל עלינו לפלס את התשתית וחזק אותה באמצעות רגליים ועדיף מזופטות בזפת קרה, ולהתחיל להניח את הלוחות העליונים.

אחריי הנחת הלוחות עלינו לחבר אותם באמצעות ברגים ישירים או מחברים לתשתית ולחתוך לפי מידות השטח נתון כמובן לחשב כמה שפחות פחת.

אחריי שהתקנו נותר רק לנקות להינות מדק לגג איכותי וטבעי לשנים רבות.

אם גם אתם רוצים דק לגג פנו אלינו עוד היום take-deck

 

 

 

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button