דק לבריכת שחייה של חברת טייק דק הינו הדק הטוב בישראל !

לאחר שפנה אלינו לקוח בבקשה לבנות דק מסביב לבריכת שחייה . שמשמשת את המשפחה כבריכה לטיפול שמחנו לעזור. ראשית הבנו מהלקוח את הדרישות שלו, שיהיה דק עמיד וחזק ושלא יהיה עליו לטפל ולתחזק אותו לאורך השנים.

לאחר שיחות הטלפון הגענו על מנת לבצע מדידות של השטח ולהציג ללקוחות אתהדגמים השונים בפניהם. הגוון הנבחר היה כ דקים לבריכה דק סינטטי בגוון חום איפאה המדמה בצורה הטובה ביותר את העץ איפאה הטבעי ! ומגיע עם מגוון צבעים שוני בתוך הלוח של חום אדמדם ושחור כמו דק האיפאה הטבעי אך ללא טיפול ותחזוקה כלל לאורך השנים.

דק לבריכת שחייה | תהליך ההתקנה

כבר בהתחלה שמנו לב כי הבריכה יושבת נמוך באופן משמעותי משאר החצר. וכי עלינו לעלות בגובה על מנת להתפלס עם שאר הריצוף ולבצע תשתית גבוה. כמובן שהנו ועלינו לחזק היטב את התשתית על מנת שתוכל לשאת משקל רב לאנשים ההולכים בהיקף הבריכה. ואפילו רצים וקופצים על הדק. על מנת שהיה משטח בטיחותי.

תהליך ההתקנה :

  • ראשית חיזקנו את הקורות בסיס בעזרת גמבו לקירות ההיקף.
  • פילסנו את התשתית בהתאם לגובה וחיזקנו אותם באמצעות מרישים אחד לשני. יש לזכור כי הדק הסינטטי גמיש יותר ולכן יש מומלץ לחזק אותו יותר ולעשות מפתחים של עד 35 ס"מ.
  • ולסיום פרסנו את קורות הדק לבסיס באמצעות התקנה נסתרת . וללא שימוש כלל בברגים למעט במקומות בהם היינו חייבים והתחלנו לעשות פינישים של חיתוכים ופתחי שירות שהיו נגישים.

הדק הסינטטי מבטיל מראה מנצח וקלאסי אשר משתלם לאורך השנים . ללא טיפול שימון ותחזוקה למעט נקיון שוטף. ניתן לראות כי המוצר המנצח מותאם לאקלים הישראלי ונפוץ במיוחד סביב בריכות שחייה. כי הינו עמיד בפניי המלחים והכימיכליים אשר משתמשים לבריכות שחייה .

בשנים האחרונות החלו בריכות האינטקס להיכנס לשוק הישראלי וכחלק מהם החלו להיות הדקים כחלק בלתי נפרד מהבריכות הביתיות בפרויקט המראה של הקורות דק היה מדהים והלקוחות היו מרוצים.

דק לבריכה טיפולית

אם גם אתם רוצים דק לבריכת שחייה פנו אלינו עוד היום take-deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button