דק לבריכת פיברגלס באלפניי מנשה – לאחר שזוג צעיר החליט לרכוש בריכה מסוג פיברגלס בצבע שחור הוזמנו להצעת מחיר.

 

דק לבריכת פיברגלס

לאחר מדידה קצרה של השטח וחישוב כיוון הלוחות נתנו את הצעת המחיר שלנו וכמובן הסבר מפורט כיצד נתקין את משטח דקים לבריכה על האפשרויות בית קורות הדק ועל הטיפול והתחזוקה לאורך הזמן.

הדק הנבחר היה מסוג סינטטי בגוון טיק עם טקסטורה המזכירה דק מעץ ושהוא הבהיר ביותר הקיים בדקים עם התקנה נסתרת וללא ברגים על פניי השטח העליון וכמובן כזה שלא מצריך טיפול ותחזוקה ועמיד בפניי הכלור המים ובעיקר השמש החזקה שיש לנו בישראל.

דקים סינטטים מלאים מתאימים במיוחד כדקים לבריכות בגלל שחומרי הגלם אותם אנחנו מייבאים לארץ הם חומרים מלאים כלומר לא חלולים\ או מצופים וניתנים לחיתוך ממש כמו עץ טבעי.

כמובן שדקים שהם חלולים ומצופים אנחנו נראה את החיתוך כאשר נפרוס לוח לרובו וגם נאבד את האחריות כאשר נעשה דבר כזה, בכל זאת מומלץ לשמור על הדק ולנקותו אותו באמצעות מים וסבון וכמובן להיזהר מדברים שומנים או חומצתיים.

תהליך התקנת דק לבריכת פיברגלס

ראשית המלצנו ללקוחות לפרז סומסום ( אבנים קטנות ) על מנת שבמידה והאדמה תשקע כמו שקרה הדק לא ישקע יחד איתה , לאחר פיזור האבנים המלצנו לפנות את האדמה הגבוהה שהדק יהיה בקו 0 עם משטח הדק ועם הזכוכיות המגנות מפניי הילדים לבריכה.

ואז אנחנו התחלנו בעבודה! תחילה פרסנו יוטה כלומר פלריג שחור שלא יגדל עשב מתחת לדק ושיקבל חשיפה מועטת לאור , ובנינו את קורות התשתית מעץ ירוק ומחוטא במרחק של 35 ס"מ אחת מהשנייה.

לאחר פילוס וחיזוק באמצעות רגליים פרסנו את הדק העליון באמצעות הקליפסים אביזרים המיוצרים בפלסטיק יוצרים התקנה סמויה וכמובן יכולת פירוק ונגישות באופן פשוט ונוח אחד לשני ויצרנו קופינג כלומר מעטפת מסביב לבריכה.

לבסוף יצרנו מחסן קטן לפילטרים של הבריכה וכמקום איחסון לגינה וכמובן פתחי שירות לביוב על מנת שהיה נעים ונוח במידת הצורך.

התוצאות מדהימות!

אם גם אתם רוצים דק לבריכת פיברגלס פנו אלינו עוד היום take-deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button