דק לבריכה בשערי תקווה שהוקם בקיץ הישראלי החם ללקוחות שבדקו היטב את הדקים בישראל

דק לבריכה בשערי תקווה

לאחר שפנו אלינו זוג לקוחות המעוניינים לשדרג את החצר בדק סינטטי איכותי שמחנו לעזור. לאחר שיחה ראשונה ופגישה קצרה הבנו את הצורך בשדוג הגינה וכחלק ממנה. בניית דק מסביב לבריכה שלהם.

כבר בהסתכלוגית ראשונית ראינו שיש בעיה עם הפרשי הגבהים וכי הדק יהיה בצורת מדרגה. או בצורת שיפוע אשר הלקוחות לא רצו. אבל לאחר בחינת השטח וסיגרת הדק מהקצוות הוחלט על מדרגה מסביב לדק החדש והדגם הנבחר בדק הסינטטי.

תהליך ההתקנה של דק לבריכה בשערי תקווה 

בשל בעיית הגבהים שאותה הייתה לנו בשטח הנ"ל היינו צריכים להתמודד עם כמה פתרונות. ראשית ליצור פתח שירות מעל למכסה הבריכה. שנית ליצור מדרגה נוספת לכניסה לבריכה. וסגירת כל לוחות הדק מהצדדים על מנת שחיות לא יכנסו מצד הדק ולסגריה אסטטית לדק החדש.

  • ראשית יצרנו מסגרת מקורות 5\7 מוקצע מחוטא שהיו בעזרת עוגני גמבו.
  • לאחר מכן יצרנו חיזוקים כל 35 ס"מ בין המסגרת כלומר מרישים וחיזקנו אותם באמצעו רגליים.
  • ולבסוף פילסנו את התשתית ופרסנו את קורות הדק בהתקנה נסתרת לבסיס.

לאחר מכן עשינו פינישים של לוחות הסגירה ומסרנו את הדק החדש ללקוחות. הדק הנבחר היה דק סינטטי מלא שאינו חלול או מצופה ועמיד במיוחד במקומות סביב מים ומלחים כמו שיש בבריכות. הדגם הנבחר היה בגוון איפאה המשלב בתוכו מספר גוונים של חום כהה ושחור וטקסטורת עץ משתנות. אשר מדמות את את עץ האיפאה הטבעי אך ללא טיפול ותחזוקה. ואחריות מקיפה ל20 שנות אחריות.

מעב רלעמידות חומר הגלם הדקים שלנו המגיעים עם התקנה נסתרת. מאפשרים לנו להינות ממשטח ללא ברגים על פני השטח העליון ( מלבד לוחות הקצה ) ובכך להימנע מברגים שנחלדים ומהווים סכנה עם השנים.

ניתן לבחור בין הקליפסים היוצרים רווח שונה. אך מניסיון שלנו לדקים לבריכות עדיף להשתמש בקליפסים מנירוסטה של טייק דק המאפשרים רווח קטן ויכולת עמידות גבוהה במיוחד.

אם גם אתם רוצים דק לבריכה בשער תקווה פנו אלינו עוד היום take-deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button