דק לבניין במגדל היוקרה עומר האוס ,שבהוד השרון של חברת טייק דק חברת הדקים המובילה בישראל

דק לבניין

לאחר בדיקות רבות של חברת תדהר לגג 450 מ"ר בבניין משרדים. "עומר האוס" נבחרה חברת טייק דק להתקין דק סינטטי כחברה של איכותי במראה טבעי לגג הבניין.

הדק המלא והאיכותי של טייק דק היה בגוון איפאה המגיע עם טקסטורה. המדמה עץ טבעי אשר חוזרת על עצמה בכל כמה לוחות ומאפשרת מראה נקי ויוקרתי, ללא הצורך בטיפול ותחזוקה .

מלבד המראה המנצח המשלב גוונים של חום . אדום ושחור חומר הגלם אינו מצריך טיפול ותחזוקה לאורך השנים. ומחזיק מעמד בתנאי האקלים הקשים במזרח התיכון.

כמובן והדק המגיע עם חירוץ משני צידוי המאפשר התקנה נסתרת .מבלי לראות ברגים על פני השטח העליון ומתחבר באמצעות התקנה נסתרת לוח ללוח ונראה כמשטח נקי וללא ברגים העלולים להישבר או להחליד עם הזמן.

המחברים שלנו הינם עשויים מנירוסטה המצופה בפלסטיק .ועמידה וניתנים לפירוק במידה ויש צורך לאורך שנים רבות ויוצרת רווח מינימלי של 0.4 מ"מ בין הלוחות למעבר נקי של מים ולכלוך ומקבעת את הלוחות לבסיס באופן איתן.

בניית דק לבניין

  • לקיחת מידידות וגבהים
  • בניית התשתית מקורות 5\7 מוקצע מחוטא + ברגים6\70 מראש טורקס
  • חיזוק באמצעות גשרים ורגליים מצידי התשתית
  • פריסת הדק וחיתוך למידה

לאחר בפריסה חתחנו את הלוחות באלכסון למראה מיוחד ויוקרתי ויצרנו גג גדול מאוד לאירוח. על מנת לא לפגוע באיטום הבניין השתמשו בירועות ביטומניות ,

ובאריחי ריצוף מתחת לרגלי התשתית ובכך מנענו נגיעה ישרה של העץ לאיטום . כמובן ויצרנו פתחי שירות על מנת לאפשר גישה נוחה לנקודות ביוב במידת הצורך.

חברת טייק דק חרטה על דגלה למוצר איכותי .ושירות גבוה בכל נוגע הדקים בשיראל .ומביאה אליכם את המוצרים המתקדמים בעולם בעולם העץ והדקים בכלל ומעניקה לכם להיונות ממוצרים אלו בכל רחבי ישראל.

החברה שהתחליה את הפעילותת עובדת ברוב חלקי הארץ. ומונה צוותים רבים מצפון עד דרום עם מאות לקוחות מרוצים לשטחים ציבוריים ופרטיים בכל חלקי הארץ.

 

אם גם אתם רוצים דק לבניין פנו אלינו עוד היום take-deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button