לאחר שזוג צעיר רכש דירת גן בני הזוג רצו לשדרג את חצר הדירה בדק בדירת גן.

דק בדירת גן

לאחר פגישה קצרה בשטח בה הוצגו הדקים הסינטטים, של חברה טייק דק יחד עם הלקוחות הוחלט לבחור בדק סינטטי מלא של טייק דק בגוון חום איפאה.

הדק של חברתנו הוא חומר המכיל בתוכו כ65 % עץ ממוחזר, 25 % פולימר מסוג hdpe . וחומרי נגד בעירה וגוונים המייצרים מוצר עמיד .חזק ובעל יכולות עמידות בתנאי מזג האוויר הישראלי. ושונה מרוב הדקים הסינטטים החלולים או המצופים אשר פחות מתאימים לישראל.

בנוסף לחומר העמיד הבמגיע עם 20 שנות אחריות וללא צורך בטיפול ותחזוקה . ניתן לבחור גוונים המדמים עץ טבעי בין אם הם בטקסטורת עץ או חלקים ללא טקסורה ,או גוונים נוספים כמו לבן או אפור.

בשל מחסור בשנים ה אחרונות בדקים טבעיים כמו איפאה. או עצים נוספים ובעיות כריטה ושינוע ניהיה המוצר הפולימרי לפופולרי מאוד. ובעל חשיבות רבה למקומות ציבוריים ופרטיים לאנשים שאינם מעוניינם לתחזק את דק לגינה.

תהליך ההתקנה ל דק בדירת גן

  • ראשית לאחר מדידה קצרה הבנו כי עלינו להוריד מהאדמה. ומהחצץ על מנת שגובה הדק וגובה הריצוף יהיה שווה.
  • שנית חיברנו את קורות הבסיס יחד על מנת ליצורה מסגרת וחילקנו את המסגרת לקורות מרישים.
  • המרווח בין קורות המרישים בבסיס היה צפוף ונע בין 30-35 ס"מ בין המסגרת עץ.
  • לאחר חיזוק הבסיס באמצעות רגליים הנשענות על אבני מדרך מסוג אקרשטיין. התקנו את קורות הדק באמצעות התקנה נסתרת
  • ולבסוף יצרנו פינישים וחיזוקים ללוחות הקצה באמצעות ברגים עליונים לחיזוק מרבי של השטח.

לאחר ההתקנה התוצאות היו מעולות ובהתאם לבקשת הלקוחות . חשוב לציין כי מומלץ לראות את לוחות הדק מראש ולבחור את הגוון המתאים ביותר עבורכם. ולשב אותו יחד עם שלל הפריטים של החצר.

במידת הצורך ניתן תמיד לפתוח ולפרק את קורות הדק באמצעות ההתקנה הנסתרת לפתירת תקלות כמו ביוב או התקנת ספוטים או דברים נוספים אשר קורים לנו.

אם גם אתם רוצים דק בדירת גן פנו אלינו עוד היום take-deck

 

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button