דק איפאה אריחים | אריחי דק איפאה באיכות הגבוהה ביותר

דק איפאה אריחים הם אחד הדברים הטובים ביותר עבור המרפסות שלנו אז מזה אומר? ומהם העלויות עבור האריחים.

אריחי דק איפאה

אריחי דק נהיו טרנד של השנים האחרונות, ניתן למצוא מרפסות רבות אשר רוצות את המראה החמים והנעים של  דקים מעץ ולא של הריצוף הקר והסטנדרטי. אבל לא רק מבחינת היופי האריחים הם מוצר משתלם במיוחד אלא גם ללקוחות שרוצים דק שניתן לפירוק והתקנה בצורה קלה ונוחה, וללקוחות שהם להם מספיק גובה לתשתית ולדק.

אריחי איפאה

אריחי האיפאה הם עשויים מעץ איפאה שלרוב מקורו בברזיל ביערות הגשם וכמו בדק מעץ הוא חומר טבעי, האריחים המגיעים במידות סטנדרט של 30\30 או 50\50 מגיעים כלוחות דק איפאה מחיר בעובי של 1.9 ס"מ ועם בסיס מפלסטיק או מעץ.

לרוב הנפוצים ביותר הם תשתיות הפלסטיק המתחברות כזכר נקבה אחד לשני , ויכולות להיות כולם באותו הכיוון. לעומתם תשתית העץ מתחברות אחד לשני אבל לא בחיבור קבוע אלא רק בצורת הנחה מהמשקל של אותו אריח.

התקנת הארחים

  • ההתקנה פשוטה מאוד מה שעלינו לעשות הוא ראשית למדוד כמה מ"ר עלינו לרכוש.
  • שנית להניח את האריחים בסדר מסוים או לאורך או לרוחב או ליצור שילוב.
  • לחתוך בפינות אם האריחי לא נכנס בדיוק בגודל המתאים שלו.
  • ליצור סוימות יפות כמו סף אלומניום לטשטש את הגבהים ביציאה.

במידה וויש לנו גובה מינמלי אנחנו ממליצים להשתמש ביריעות בטומניות על מנת שהאריח לא ישב בשלמותו על הריצוף או על הבטון על מנת שהמים יוכלו להתנקז מבין חריצי הדק לשיפוע במרפסת.

אריחי דק איפאה מחיר

המחיר של אריחי הדק מתחלק ל 3 כאשר האפשרות הראשונה : היא אריחים בגודל של 30\30 עם בסיס פלסטיק במבנה מסוים של אורך ורוחב. (180 שח למ"ר לפניי מע"מ והובלה.)

האפשרות השנייה היא אריחים של 30\30 טיפה יותר מסיביים וחלוקה או הכל לאותו כיוון או לשחק עם הכיוונים. ( 270 לפניי מע"מ והובלה )

האפשרות השלישית היא באריחים של 50\50 בעובי של 4 ס"מ יותר חזקים ועמידים עם חלוקה שווה. ( 450 לפניי מע"מ והובלה)

אם גם אתם רוצים אריחי דק איפאה פנו אלינו עוד היום take-deck

 

 

 

נגישות
Call Now Button