דק אורן בלפיד התחיל משיחת טלפון קצרה ומתומצתת

לאחר שפנה אלינו לקוח נחמד שהתעניין בדק חדש לגינה שמחנו לתת ייעוץ, תחילה הלקוח סיפר לנו כי היה לו דק אורן ישן והוא הרקיב במשך השנים והוא רוצה לשדרג לדק חדש. תוך כדי שיחה הבנו כי השטח אינו נמצא בשימוש כמעט וכי זו חצר אחורית של הבית.

לאחר הסבר קצר על המחירים הגענו ביחד למסקנה כי דק אורן בהתקנה טובה וחזקה ייתן ללקוח מענה לכמה שנים מבלי הצורך להשקיע בדק יקר יותר דק אורן איכותי וכי זה יהיה הפתרון המושלם במסגרת התקציב.

הדק מאורן כאשר הוא מוצל ומותקן בתשתית חזקה וללא הרבה מים יכול להחזיק בין 10-12 שנים עד שמתחיל להרקיב, הדק הינו פתרון טב וזול למי שלא מעוניין לרצף ולהביא משאיות יציקה ולצקת את השטח.

התקנת דק האורן

דק אורן בלפיד

לאחר שפינינו אדמה מן השטח יצרנו מסגר מעץ אורן מוקצע מחוטא 4/7 כאשר עמיד בפניי מזיקים ריקבונות וטרמיטים ועמידים לאורך שנים רבות יותר, כמו כן התאמנו את גובה המשטל לשני גבהים שונים ויצרנו שיפוע קל בתשתית על מנת שיהיה גובה 0 בשני המפלסים.

בין לוחות העץ חיברנו קורות תמיכה במרחק של 60 ס"מ בין אחד לשני וחיזקנו אותם באמצעות רגליים, את הרגליים מרחנו בחומר נגד ריקבון כך שתשתית הדק אינה נוגעת באדמה אלה באוויר על מנת שהמים יחלחלו בין הקורות.

כמובן ופרסנו יוטה חדשה על מנת שלא יגדלו עשבים והשטח יהיה מוכן להנחת הדק.

לאחר ביסוס התשתית החלנו בהנחת הלוחות אורן מוקצע מחוטא וחיברו על ידי ברגי טורקס חזקים, המרווח בין הלוחות היה נוח על מנת שהמים יתנקזו בין הלוחות ועל מנת שהחומר יוכל להתפשט ולהתכווץ בהתאם לאקלים.

לסיום יצרנו מסגרת או חצאי בשפה המקצועית על מנת שהאדמה מהצדדים לא תקרוס מתחת לדק שבעלי חיים לא יכנסו מתחת לדק.

  • למרות בקשת הלקוח לשמן את הדק הסברנו לו שעדי להתקין על שימון הדק על מנת לתת לחיטוי להיספג בתוך הלוח ואם הוא רוצה נצבע את הלוחות בצבע אטום.
  •  
  • אם גם אתם רוצים דק אורן בלפיד פנו אלינו עוד היום take-deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button