דק סינטטי אפור לבריכה שהותקן בבית עוזיאל בחצר מסביב לבריכה

דק סינטטי אפור לבריכה

לאחר שפנה אלינו לקוח ששיפץ את הבריכה שמסביבה היה. דק אורן רקוב במצב לא טוב שמחנו להגיע לפגישת ייעוץ.

במהלך הפגישה מדדנו יחד עם הלקוח את היקף הבריכה ושטח הדק וחישבנו היטב את חלוקת קורות הבסיס. לפי מרחק של 35 ס"מ בין קורות הבסיס, לאחר המידידה המלצנו ללקוח לעשות חיפוי בחלקו הפנימי של הבריכה על מנת לא לראות את קורות הבסיס בעת שאנחנו בבריכה. וכדי ליצור פיניש יפה יותר בעבודה ובהתקנת הדק.

בסיום הפגישה הצגנו ללקוח את הדגמים של הדקים שלנו טייק דק והלקוח התחבר יותר לגוון האפור שלנו שהשתלב עם הגקוזי החדש שרכש. לאחר הבחירה התחלנו מלכת העבודה .

דק סינטטי אפור לבריכה – תהליך עבודה :

  • ראשית היה צורך לפרק את הדק הישן ולפנות אותו. לאחר הפינוי ראינו כי התשתית לא במצב אידיאלי וכי יש לחזק אותה והלראות האם היא תחזיק את הדק החדש שלנו.
  • לאחר מכן ייצבנו את התשתית והגבהנו אותה באמצעות לטות של עץ בגובה 2\10 ובעזרתם פילסנו את היקף הבריכה על מנת שהדק יהיה בגובה הריצוף למרות שהיה בשיפוע ניכר בו.
  • לאחר ההגבהה וחיזוק התחלנו בפריסת קורות ההדק בצורת שטיב הערב על מנת ליצור משטח עם פחות לוחות פחת ויצירה חיבורים בקווים משתנים . לנראות מקסימילית של חומר הגלם.

דק סינטטי אפור של טייק דק המגיע עם טקסטורות של עץ. הוא הפתרון הטוב ביותר למי שמעוניין בדק ללא צורך בתחזוקה ובמראה מנצח לאורך שנים.הדק שלנו המורכב מwpc הוא תרכובת של עץ פלסטיק ופולימרים המקנים עמידות גבוההה בתנאי חוץ לאורך שנים רבות מבלי הצורך בליטוש. שימון. ובלאי כמו בדקים מעץ. בנוסף לכך כחלק מהדקים המגיעים אצלנו עם התקנה נסתרת. תוכלו לקבל קליפסים בגוון הדק עם ברגים אשר יתנו לכם שקט לאורך שנים. אותם קליפסים העשויים נירוסטה עמידים גם הם בתנאי מזג האויר הקשים של המזרח התיכון. ובמקומות שהם סביב בריכה ומים ובתנאי חוץ קשים במיוחד.

אם גם אתם רוצים דק סינטטי אפור לבריכה פנו אלינו עוד היום take-deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button