גדר איפאה היא אחד מהאפשרויות בבחירת גדר טבעית עם תחזוקה מוכה ועמידות גבוהה לאורך שנים רבות, לאחר פניות רבות בנושא החלטנו לעשות סדר במחירים וכיצד מתקינים.

גדר איפאה

 

גדר איפאה חומר גלם

האיפאה המשמש למשטחי דק לגדרות וחיפויים הוא עץ אשר מיובא מיערות הגשם כאשר השכבות של העץ פרוסות מגזע שגדל במם ונכרט עם השנים.

בשל חוסר עצים ובאישורי כריטה מעטים בשנים האחרונות קמו סוגים שונים של איפאה אשר מדמים את המקורי מסוג טובקו כגון : קמרו סקופירה אירוקו ושמפיין.

בנוסף לכך העצים המבוגרים פחות נכרתים ובעיקר העצים הצעירים כאלו שעדיין מתפתחים וגדלים ולכן הדק נוטה להיפתל יותר מהר מאשר העצים הבוגרים אשר פחות עובדים.

כמובן דק איפאה טבעי מגיע באורכים ובמידות שונות לאורך ולרוחב וניתן להזמין לפי חיתוך.

הטיפול בעץ האיפאה –

האיפאה הוא אחד מהעצים החזקים ביותר והעמידים כלומר שהינו מרקיב כמו דק האורן ופחות נאכל על ידי טרמיטים אך עם זאת הוא נוטה להתפתל ולהאפיר ולכן אחת לכמה שנים מומלץ לשמן ולטפל בו באמצעות שמן וחומרי ניקוי על מנת להסיר ממנו את שכבת השמן הישנה ואת הלכלוך שהצטבר בחלק העליון של הלוח.

התקנת גדר איפאה וגדרות האיפאה

ההתקנה של גדר האיפאה נשבת לפשוטה ובאה בכמה אפשרויות האפשרות הפופולרית ביותר היא השחלת הלוחות בעמוד מסילה או מעץ או מברזל או מאלומניום שמתחברים ישירות לחומה קיימת.

במידה ואין חומה מומלץ לחפור באדמה ולצקת את העמוד בבטון על מנת שיהיה עמיד במידה ויש חומה מחברים את העמוד או בעזרת תושבות או בעזרת בורג ג'מבו המתחבר בתחתית העמוד לחומה הקיימת ומייצב אותה.

  • מומלץ ליישר את העמודים באמצעות חוט על מנת שהעמודים ייצאו בקו ישיר גם אם החומה לא ישרה.
  • הרווח המומלץ הוא 0.5 עד 1.5 בין לוח ללוח על מנת שהעץ יוכל להתרחב ולהתפשט ועל מנת שיהיה אוויר מבחינה אסטטית בין הלוחות ושהרוח לא תפיל את הגדר .
  • המרווח הנכון בין העמודים הוא 1 מטר עד 1.5 על מנת שהלוחות ישארו יציבים ולא יתפתלו.

גדר איפאה מחיר –

המחיר של הגדרות אצלנו הוא נע בין 450- ל600 למ"ר לפניי מע"מ והובלה כאשר המחיר נקבע בשטח ולפי סוג החומרים והמורכבות של העבודה.

אם גם אתם רוצים גדר איפאה פנו אלינו עוד היום take-deck

 

 

 

 

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button