דקים סינטטים צבעים היא אחת מהאפשרויות של טייק דק

דקים סינטטים צבעים

לאחר שנטות פעילות רבות הבנו מה הצרכן הישראלי אוהב. הגוונים והטקסטורות שהיו פעם כבר לא תמיד מתאימות לקהל הישראלי ומידי כמה שנים יש טרנדים חדשים.

כמו כן לאחר פגישות רבות הבנו כי גם לא כל צבע מתאים לאותה אזור למשל .דק סינטטי אפור הרבה פעמים מתאים ליד בריכות וגקוזי בחצר הבית ואילו הדק החום מתאים לבתים כפריים. ולפעמים אפשר לראות במרפסות הרבה פעמים מהגוון הלבן.

אז מהם מגוון דקים סינטטים צבעים שלנו :

הגווונים הבולטים ביותר שלנו הם הגוונים –

  • דק סינטטי איפאה – הגוון שהכי מזכיר את העץ הטבעי . הגוון החום אדמדם מגיע בתוכו עם כמה גוונים בולטים בינהם חום. שחור ואדמדם אשר נפרסים לאורך כל אורכו. הגוון הפופולרי הזה מגיע עם טקסטורת עץ טבעית מעל פני השטח ובצד מחורץ המונע החלקה.

 

  • דק סינטטי טיק – הגוון החום בהיר שלנו גם הוא כמו חום איפאה .מזכיר מאוד את העץ ובעל טקסטורה בחלקו העליון ובצד מחורץ. החום טיק הינו מתאים לגוונים בהירים כמו אלון או אורן. רק שלא צורך טיפול ותחזוקה כלל ומגיע עם 20 שנות אחריות.

 

  • דק סינטטי אפור – הגוון האפור החל לצבור תאוצה בשנים האחרונות ונותן לבית המודרני גוונים חדשים ומיוחדים. הגוון האפור מתאים לחצור ולבריכות ומדמה בטון מוחלק בצורת דק.

 

  • דק סינטטי לבן – הגוון הלבן שמנת שלנו בהחלט הגוון היוקרתיח ביותר בקרב הצבעים. הדק הלבן מעניק לנו תחושת נעימה יוקרתית ומרגיעה בשטח בו הוא נמצא.

 

  • דק סינטטי אגוז – האגוז שלנו הוא הגוון הכהה ביותר שלאלוך כמעט ולא רואים עליו . את הגוון הזה ניתן למצוא אם או בלי טקסטורה של עץ למי שמעוניין.

כל הדקים הסינטטים שלנו מגיעים עם התקנה נסתרת המאפשרת. להנות ממשטח נקי ללא ברגים אלא עם קליפסים יעודיים לדקים שלנו המאפשרים לא לראות ברגים על שטחו העליון של הדק.

ניתן להתרשם מהדקים בכל חלקי הארץ או בנקודות המכירה בארץ באזור המרכז.

אם גם אתם רוצים לראות את הדקים סינטטים צבעים שלנו פנו אלינו עוד היום take-deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button