דקים סינטטיים אריחים הם אחד מהפתרונות ששווה לנו לבחון היטב וזה מכיוון שהמחיר הקלות והמראה מנצח.

דקים סינטטיים אריחים

אם יש לכם מרפסת ואתם רוצים לשדרג אותה הדבר הראשון שעול לנו בראש זה לשדרג את הריצוף בין אם זה מדק או מריצוף.

לרוב במרפסות המיועדות לדק לא נשאר מספיק גובה לדק וזה מכיוון שריצוף החוץ נמוך ב1 ס"מ או 2 ס"מ בדרך כלל מריצוף הבית על מנת שהמים לא יכנסו לכיוון היציאה אלא עם כן הדיר חדשה או שבשלב התכנון אנחנו לוקחים מראש את הגבהים של הדק והתשתית שמתחת.

במקרה של אריחי דק אם הם מגיעים מדק מעץ או אריחים סינטטים הלוחות מגיעים כבר עם בסיס אשר מחובר ללוחות למעלה באמצעות ברגים קטנים.

האריחים מגיעים בני צבעי אפור וחום עם פסים על פני השטח העליון למנוע החלקה ולתת מראה עדין ויוקרתי אשר ישר ישדרג את המרפסת שלכם.

כמובן שעובי כל יחידה של 30/30 מגיע ב 2 ס"מ בלבד שיצור לנו גובה מנימאלי ביציאה מהסלון וישתלב כקו אחד ללא צורך במדרגה או עלייה ביציאה כמובן וניתן להזמין מידות שונות או צבעים שונים לפי גודל ההזמנה.

דקים סינטטיים אריחים תהליך ההתקנה

לאחר שפנה אלינו לקוח מת"א שרצה לשדרג את המרפסת הגענו אליו עם דוגמא של אריחים בגוון הקיימים במלאי, אחריי שיחה קצרה הבנו כי הוא רוצה אריחים אבל הדירה מושכרת ולכן הוא לא רוצה להשקיע יותר מידי אבל חשוב לו הנראות של המרפסת שבדירה.

לכן המלצנו לו על אריחי דק סינטטי שלא ידרשו טיפול ותחזוקה עם הזמן למעט ניקוי חודשי באמצעות מים וסבון בלבד או חומרי ניקוי לדקים

ההתקנה הפשוטה דורשת רק הנחה אשר האריחים מתחברים כאמצעות זכר קבה כמו באופן מאוד פשוט ובמידת הצורך נחתכים עם כל מסור עץ בפינות על מנת שייכנסו בדיוק במידות של המרפסת, בנוסף ניתן לחבר פס אלומניום כסף על מנת ליצור שטח נעים יותר לעין עם פיניש יפה ואלגנט

אם גם אתם רוצים דקים סינטטים אריחים פנו אלינו עוד היום take-deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button