דקים לבריכה זה אחד מהביקושים הרבים ביותר שפונים אלינו לקוחות. כאשר יש בריכה והשילוב האידיאלי לדק מגיע זה הזמן לבחון איזה דק הוא המתאים ביותר עבורנו. ומהם המחירים השונים בין הסוגים דק לבריכה.

דקים לבריכה

לקוח שפנה אלינו לפניי כמה חודשים בבקשה לדק מעל הבריכה. ורצה לשמוע מהם האפשרויות בכיסוי הדק הסוגים ומהם העלויות שהיו.

לאחר שיחה קצרה בטלפון המלצנו ללקוח על מתקין בשם ישראל שמתחמה בדקים ובעבודות ברזל. וישראל שמח לעזור בכל נושא הדק. תחילה היה צורך בלחשב את הגבהים לבחון את השטח ולמצוא פתרון להזזת או קיפול הדק. לאחר מכן חשבנו יחד כיצד יעבוד הדק ולאן יפתח כאשר הבריכה תיהיה פתוחה. ולבסוף בחנו את האלמנטים מדדנו את השטח ובחרנו את הדק המושלם ביותר עבורנו לבריכה החדשה.

דקים לבריכה – תהליך העבודה

כאשר יש לנו בחירה ניצבת בפנינו השאלה איזה סוג דק עלינו לבחור. האפשריות מתחלקות לדקים טבעים כמו עץ אורן איפאה טיק או סוגים נוספים. או דקים סינטטים המאפשרים מראה מנצח וללא צורך בטיפול ותחזוקה. רוב הבריכות בישראל מגיעות עם כלור ומלחים על מנת לחטא את הבריכה ובשל כך הדקים הטבעיים נוטים להיהרס מהר יותר. כמו כן במקומות סביב בריכה השמש חזקה והמקום רטוב לעיתים קרובות מה שמצריך מהדק יכולות עמידות גבוהות ללא ריקבון במהלך השנים.

הדקים הסינטטים של טייק דק מאפשרים לנו להנות מהתקנה נסתרת עם מחברים וברגים המאפשרים. לנו לא לראות שורות ברגים על המשטח העליון. וללא ברגים היוצאים או נחלדים לאורך השנים. ונשמרים לאורך השנים האביזרים בנוסף לכך מאפשרים פירוק קל ויעיל של הלוחות בעת הצורך באופן נקודתי וללא צורך בפירוק כל שורות הדק המקדים שלנו ועם נירוסטה המצופה פלסטיק ובורג טורקס חזר ועמיד.

אצל הלקוחות הנל הדק שהותקן כדק לבריכה היה בגוון האיפאה הפופולרי ושימש לדק לבריכה. חומר הגלם המלא שלנו המדמה עץ טבעי עם טקסטורות משלב בתוכו מגוון צבעים של ונראה ומרגיש כמו עץ טבעי .

אם גם אתם רוצים גם דקים לבריכה פנו אלינו עוד היום take-deck

 

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button