דקים לאינטקס הפכו בשנים האחרונות לפופולארים במיוחד . הזמינות של הבריכה ואי צורך באישורים מיוחדים הפכו את הבריכות לזמינות. ואת הדקים למצרך בסיסי.

דקים לאינטקס

לאחרונה אחד מהלקוחות שלנו מקריית אונו פנה אלינו בבקשה לדק סינטטי או דק איפאה לבריכת האינטקס. הבריכה הוקמה על ידי צווות מקצועי. אשר חיבר אותה למערכות החימום והמים והקים אותה נמוכה ב30 ס"מ משאר הגינה. על מנת שלא תיהיה במה גובה בשטח הבריכה.

לאחר ההקמה החזקה וביסוס השטח למקשה אחת התחלנו אנחנו בבניית הבסיס . אשר נבנה מעץ מוקצע ומחוטא מקורות 5\10 אשר ומדק סינטטי איכותי של חברת טייק דק.

בפגישתנו הראשונית עם משפחת דניאלי אשר התלבטו האם להמשיך את דק האיפאה הקיים שלהם או להחליף לדק יותר איכותי וללא צורך בטיפול ותחזוקה .לבסוף הוחלט על דק סינטטי איפאה המדמה את העץ הטבעי בצורה מושלמת.ועם צד המחורץ והמיוחד. בנוסף הדק המגיע עם התקנה נסתרת מנירוסטה ועם ברגים מאפשר חיבורים נקיים . רווח קבוע ומשטח נקי מברגים היוצאים מן הדק.

כמובן וישנם סוגים שונים של דקים כמו אורן איפאה במבוק או דקים נוספים. אבל המומלץ ביותר על ידינו הוא דק סינטטי מלא אשר לא מרקיב עם השנים ועמיד בפניי פגעי מזג האוויר הישראלים. ודורשים טיפול ותחזוקה שנתי או חצי שנתי ( במיוחד במקומות החשופים למים או לשמש במהלך השנה). כמו כן טווח המחירים עלול משתנה בהתאם לטיב המוצר ולרמת העמידות שלו לאורך שנים. מומלץ להתייעץ איתנו מה הדק המתאים ביותר עבורכם ומהם טווחי המחירים בין הסוגים השונים

דקים לאינטקס תהליך ההתקנה

  • ראשית לאחר מדידה של השטח יצרנו רגליים הגבוהות ומקבילות לבריכה על מנת ליצור משטח דק בהיקף האינטקס.
  • שנית חיברנו את קורות הבסיס יחד ויצרנו מסגרת חזקה עם מרווחים קבועים בתוך המסגרת של 30-35 ס"מ בין קורות הבסיס.
  • לאחר מכן פרסנו את קורות הדק בהתקנה נסתרת וחיפינו את הבריכה מבפנים.
  • ולסיום יצרנו ספסל ומדרגות בחזית הבריכה לשבור את גובה הבריכה ולאפשר משטח ישיבה .

אם גם אתם רוצים ד או דקים אינטקס פנו אלינו עוד היום take-deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button