דקים איכותיים לגינה | דק איכותי לגינה

דקים איכותיים לגינה זה המומחיות שלנו בטייק דק !

דקים איכותיים לגינה

לאחר בדיקות רבות של לקוחות ממבשרת ציון שבחנו דקים רבים בשוק הישראלי תיאמנו פגישה. אצלהם בחצר הבית.

לאחר התרשמות קלה הבנו את הצורך של הלקוחות שהוא דק איכותי !. אבל ללא טיפול ותחזוקה כלל מכיוון והנם אנשים מבוגרים. הלקוחות עוד אמרו לנו כי הם חוששים שמזיקים יכנסו מתחת לדק ובין הבסיסים ולכן הם מבקשים שנסגור. ככל האפשר את מסגרות הדק כדי למנוע את זאת.

לאחר מדידה קצרה וחישוב המ"ר של המשטח בחרנו יחד את הגוון המתאים ביותר עבורם (גוון טיק ) שהינו . חום בהיר ובעל טקסטורה של דקים מעץ . של חברת טייק דק בנוסף לכך חיברנו את הגוון יחד עם ריצוף הפנים ושילבנו בינהם ככל הניתן.

דקים איכותיים לגינה – תהליך העבודה

בשטח המדובר במבשרת ובגינות אחרות כאדשר אנחנו הולכים להצעת מחיר אנחנו רואים בפעמים רבות . כי הלקוחות מבולבלים ואופן ההתקנה. ולכן אנחנו מציגים ללקוח את אופן ההתקנה את תהליך הבסיס. המרווחים בין הקורות. ואיזה פרופיל אנחנו משתמשים לבסיס ולקונסרוקיצת הדק כמובן מהמקצועיות שלנו מהנסיון הראב שרכשו לארוך השנים בפרויקטים שונים.

כמובן בדקים של חברת טייק דק החברה המובילה בישראל!! ההתקנה בנוסף עובדת בשיטת התקנה סמויה. וללא שורות ברגים כמו בדק טבעי. לשיטת התקנה זו היתרונות רבים. כמו משטח נקי וחלק. ברגיפ שלא יוצאים או קופצים מן הדק. ואינם נראים כלל אלא יושבים בתוך הקליפסים.

  • ראשית מכיוון והיה מדשובר בחצר פרסנו יוטה על מנת שלא יגדלו עשבים.
  • לאחר מכן יצרנו מסגרת מקורות 5\10 מעץ מוקצע מחוטא.
  • חיזקנו את הסביב באמצעות רגליים אשר ישבו על אבני מדרך והיו מזופטות בזפת קר למניעת התרקבות . ויציקות בטון עלך מנת שלא ישקע לבקשתם.
  • ולבסוף פרסנו את קורות הדק הסינטטי בהתקנה סמויה על מנת שלא יראו ברגים על פני השטח העליון.

לאחר סיום הדק פרסנו את הסגירות וניקינו את הדק למסירה ללקוח. אשר אהב מאוד את התוצאות שהיו למשטח החדש של הגינה שלו.

אם גם אתם רוצים דקים איכותיים לגינה פנו אלינו עוד היום take-deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button