ברגים לדק

ברגים לדק הם אחד האלמנטים שאנחנו לא תמיד מודעים אליהם אך הם תמיד נמצאים בין בהרכבת התשתית והין בהרכבת הדק. הברגים לתשתית והברגים לדק יכולים להיות שונים אם מדובר מדק מעץ או שהם זהים אם מדובר בדקים סינטטים.

חשוב לציין שישנם אלפי סוגים שונים של ברגים אך לא כולם מתאימים לכל סודי הדקים ולשימושים בהם.

ברגים לתשתית דק:

בירגי התשתית הדק עליהם להיות חזקים מאוד במרווחים שונים אנו בtack-deck נוהגים להשתמש בבורג של חברת spex בורג מצופה אשר נראה מעט זהוב .
הבורג אותו אנחנו מצאנו כעומד בסטנדרטים מכל הבחינות אם זה עמידות גבוהה והשימוש הנוח זה הבורג הספציפי הזה ( הוא אומנם בורג יקר אך איכותי).
את הברגים לתשתית הדק אנו שמים בכמות רבה וזאת על מנת שלא יהיה חיסכון במשקל אותו הוא יוכל לשאת כמו כן זוהי עבורנו יותר עבודה אבל מהפן המקצועי אנו איננו חוסכים.
ברגי הדק מעץ:
את ברגי הדק מעץ אנו נוהגים לשהתמש בבורג spex כמו בורג התשתית שרק כאן אנו נוהגים להשתמש בשקע מקדים לפניי הכנסת הבורג לתשתית וזאת על מנת ליצור משטח שהבורג נכנס בתוכו וללא אפשרות לבליטות מצד הבורג.

ברגים לדק הסינטטי:

בירגי דק הסינטטי הם תמיד מגיעים מהיצן אותם אנו מזמינים את הדק, הברגים לדק לרוב מגיעים כבורג טורקס מצופה שחור או כסוף ועומדים בתנאים הקשים כמו הדק הסינטטי ובאחריות עם המכברים איתם מגיעים הדקים הסינטטים.
ישנם הרבה ברגים אשר העובי והרוכב שלהם אינו מאפשר לדק להתרווח ולהתכווץ ולמעשה הברגים אינם גמישים וכתוצאה מזה הבורג עלול להישבר.

2 טיפים חשובים במיוחד-

אם אנחנו מתקינים לבד בהתקנה עצמית את התשתית כאלומניום או ברזל יש עלינו להשתמש בבורג קודח,מומלץ להשתמש בשקע מקדים לפניי הכנסת הבורג הקודח ובכך ליצור כמה שפחות בעיות בהכנסת הבורג לתשתית.

אם אנו משתמשים בהתקנת תשתית ברזל מומלץ גם להשתמש בלאטות מעץ מצידו של תשתית הברזל או לחליפין מעל תשתית הברזל ובכך לחסוך מאמצים מן התזוזות של הדק הסינטטי או דק העץ.

אנו נשמח לעמוד לשירותכם tack-deck

למבחר הדקים שלנו לחצו כאן

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

Call Now Button
נגישות