דקים סינטטים

דקים סינטטים ומהם ההבדלים בינהם הכל בכתבה הבאה.

take-deck הינה אחת מיבואני הדקים המובלים ביותר שיש הן בחומרי הגלם והן במקצועיות ובשירות שהחברה מספקת. אנו רוצים להסביר לכם מהם ההבדלים בין הדקים הסינטטיים וממה צריך להיזהר מאוד.

דקים סינטטים זה לא רק דקים זה עולם מלואו אשר מיוצר במיוחד בשבילכם אז למה השימושים בלוחות הסינטטים : לאדניות נדנדות גדרות ולמעשה כל מה שהוא תחליף לעץ הטבעי.

דקים סינטטיים

מהם דקים סינטטים:

דקים סינטטים הם למעשה ריצוף חוץ ללא תחזוקה, הדקים הסינטטים הומצאו בשנים האחרונות ותפסו תאוצה רבה עקב הביקוש ההולך וגובר עם השנים.

סוגי החומרים נהפכו למגוונים ורובם עשויים מעץ ומפסטיק ממוחזר על מנת לשמור לנו על איכות הסביבה ומצד השני להיות פרקטיים ומתאימים לשימוש חיצוני.

הבחירה כיום הינה רחבה אך חשוב לבדוק מה בדיוק מתאים לנו כצרכנים ומה פחות יכול לשמש אותנו ( מה פרקטי ומה יפה).

כחלק מפעילות החברה ומהצורך הישראלי לאחר שנים רבים של ניסיון בתחום הדקים בישראל נוכחנו לדעת שמספר הדקים המתאימים לשימוש הינם מעטים מאוד וכי הלקוח הישראלי אינו ” אוהב” לטפל בדק לגינתנו, ולכן הצלחנו להביא לישראל את הבשורה שמופצת בעיקר באירופה ובארצות הברית של דק ללא טיפול אך בעל מראה אמיתי וקרוב לעץ הטבעי!.

אז לפניי הבחירה הגדולה בדקים סינטטים עליכם לבחון מספר דברים:

את תועדת האחריות של החברה רצוי לבקש ולראות מה האחריות כוללת ומה לא.
לבקש לראות עבודות אשר החברה עשתה ואם אין באזור מגוריכם פשוט תתניעו ותיסעו לראות איך העבודה ואיך הדקים הסינטטים נראים כמשטח ולאחר זמן רב.
ולבסוף האמינות תראו איך איש המכירות מתנהג ואם הוא יבוא לקראתכם אם תצתרכו את עזרתו.
אז למעשה הדק הסינטטי החל את פעללות לפניי כ10 שנים בישראל ומאז הולך וצובר תאוצה בכל ענף הדקים, עדיין רבים מהקבלנים אינם יודעים כיצד והתמודד איתו ועם העובדה שההתקנה הפשוטה לקחה מהם הרבה מהפרנסה עצם זה שהלקוחות פשוט מתקינים את הדק לבד.

הפעולות הראשונות בבחירת דקים סינטטים:

1:אם אתם רוצים לעשות לבד תכננו נכון את השטח ואת כתב הכמויות, חשבו על הכול נכון תמיד אפשר להזמין עוד אם המוצר במלאי אבל חיסכו בהובלות קחו כמה מטרים מרובעים כספייר מקסימום תחזירו.

2:בחרו בגוון דק יפה אך מצד שני פרקטי אשר לא יתפוצץ יתקבל ויהוו סכנה להולכים כל רצפת הדק.

סוגי הדקים הסינטטים:

דק סינטטי pvc:

דק הסינטטי pvc מיוצר בישראל ולו רק תלונות רבות, הדק בעל המראה המלאכותי אשר עשוי כולו מפלסטיק ללא עץ בכלל נוטה להתחמם מאוד בשל עמידותו הנכומה לחום ונוטה לדהות מאוד!
יש לקחת את הדברים הללו בחשבון לפניי הרכישה כמו כן מחירו במעט יותר זול משאר הדקים הסינטטים ולא בהפרש ניכר.

הדקים הסינטטים wpc:

דקים סינטטיםהדק אותו אנו מייבאים עשוי ברובו מעץ בשילוב פולימר ודבקים, הדק בעל המראה הטבעי מגיע בשלל רב של צבעים אותם נשמח להראות לכם ובכל גוון שכמעט תחשבו עליו בהזמנה מיוחדת.
אז מהם ההיתרונות של הדקים שלנו:

א: איכות המוצרי גלם של הwpc מורכבים מאותו עץ בדיוק ולא פסולת של עצים, הפלסטיק מותאם לתנאי האקלים בישראל ונוטה להתחמם בדיוק כמו דק האיפאה.

ב:מראה איכותו ואחיד המגיע בשילוב צבעים שונים ומגוניים בדיוק כמו של דק העץ הטבעי דק איפאה אורן וטיק ואם תרצו גם כמו דק הבמבוק בדרישה מראש.

ג:תחזוקה הדקים שלנו take deck מיוצרים בטכנולוגיה מהפכנית וחדישה ולכן מגיעים עם שנות אחריות רבות ללא הצורך בשימון ובצביעה כל פעם.

ד: והכי חשוב המקצועיות שלנו והאמינות אנו מאמינים בשקיפות מלאה עם הלקוח ולוקחים חלק פעיל בקבלת ההחלטות אנו מאמינים כי הדרך שלנו ארוכת טווח וכי אנו רוצים שתמליצו עלינו כאנשים ובעלי מקצוע טובים וישרים לכן האמינות שלנו ויחחסי האנוש שלנו הם בסדר ראש העדיפויות.

עלויות הדק הסינטטי:

הדק הסינטטי משתנה מאוד במחיריו ונע בין זול ביחס לדקים ועד ליקרים ביותר בעולמנו.

סוג הדק והמורכבות של חומר הגלם משפיע רבות על מחירו אשר מתחיל קרוב לדק האורן הנחשב כזול במשפחת הדקים ועד לסדר גודל של דק הטיק היקר  מבין הדקים.

עלינו לחשב את מחיר הדק לאורך שנים כלומר שהדקים הסינטטים מגיעים עם זמן אחריות למעל ל20 שנה לעומת הדק מעץ אשר מצריך טיפול חי שנתי או טיפול שנתי ( דבר שמייקר במאות אחוזים את הדק לגינה שלכם) יש לקחת את הוצאות השימון , הצביעה או את בעל המקצוע אר בא לחדשו מידי שנה כהוצאה כוללת ורק לאחר מכן ניתן לדעת האם הדק הסינטטי זול או יקר בהשוואה לדק העץ.

לקוחות רבים קונים את הדק הפשוט ביותר דק האורן אך לא מחשבים את עלות ההחלפה מידי כמה שנים של העץ או את טיפולו השוטף.

לכן נשמח לסייע לפניי חישוב העלויות הסופי של בחירת הדק לגינה שלכם.

 

אנו בtake deck עומדים לשירותכם ונשמח לענות לכל שאלה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם


חזרה לבלוג

נגישות
?