דק מסביב לבריכה

דק לבריכה זה החד מהשימושים הנפוצים ביותר לדקים!דק לבריכה

בבחירה הרחבה של הדק לבריכה עלינו לשקול מלא דברים כמו איזה סוג של דק אנחנו רוצים מה התקציב העומד לפנינו לפניי בחירת הדק ומהם השילומים מבחינת היופי של הדק בשילוב הבריכה.

האפשרויות שעומדות בפנינו הם או דק מעץ או דק סינטטי שגם פה ישנם מאות סוגים שונים של בחירה .

רבים מהישראלים בוחרים בדק איפאה לדק מסביב לבריכה אך האם זה נכון לבחור?

אז זהו שלא בטוח הדק החום של האיפאה אומנם מאוד מאוד חמים ויפה אך ישלו חסרונות רבים כמו יכולת ספיגת הכלור, צורך בתחזוקה שנתית, ודהייה עד מצב האפרוריות של הדק
דק האיפאה הוא הדק הנפוץ ביותר סביב בריכות שחייה בישראל ומחירו נע בין 240 ל270 שקלים לכל מטר מרובע ברוחב 13.
אלמנט נוסף שעלינו לחשוב עליו הוא הנושא של החלקה.

מסביב לבריכה מומלץ מנסיון לקחת דק כמו דק הבמבוק או דק סינטטי אשר מגיע עם חירוץ עליון ובכך נקבל משטח עם אנטי סליפ גבוה מאוד גם כאשר הילדים רצים על הדק שהוא רטוב דבר זה יכוללהיות מסוכן מאוד ומנסיון עלינו לקחת את הדבר בחשבון.

הדק הסינטטי לבריכה:

הדק הסינטטי מומלץ מאוד מסביב לבריכות כמובן שהוא אינו צורך תחזוקה שוטפת אך גם לא סופח כתמים וכלור אלא עם כן הדק הוא דק סינטטי לא מצופה שאז הוא סופח ונהיה ממש כתמים על הדק בצידו העליון( אנו ממליצים לבדוק את תוצרת הדק לפניי הרכישה)
הדק הסינטטי מגיע עם בין 10 לעד 25 שנות אחריות על כתמים דהייה שמן עיוות וכו ולכן הוא נמצא כמתאים במיוחד באזורים קשים כמו סביב הבריכה.

אלמנט נוסף הוא גוון הדק שעלינו לחשב עם צבע הבריכה המים החצר והפסיפס אם יש בבריכה – דקים רבים מתאימים לפסיפס ובבריכות נפוצות ישנה האפשרות לשנות את גוון הבריכה אם ישנו צורך.

חשוב שהדק ישתלב בצורה טבעית ונכונה מבחינת הצבע ולא יעשה לנו בלאגן בעיניים וישתלב נכון מסביב לגינה.מחירי הדק הסינטטים נעים בין 140 שקלים ועד ל350 לדק האמריקאי כמובן שהמחירי לא כוללים מעמ הובלה והתקנה של הדק, מומלץ לעשות סקר שוק מקיף בכל הנוגע לבחירת והשוואת הדק וא הדק הסינטטי.

דק לבריכהמחירי ההתקנות דק לבריכה:

או אם אנחנו מתקינים בעצמנו את הדק מסביב לבריכה:
מחירי התקנות הדק לבריכה הם מהגוהים בשל העובדה שהם מהמסובכים ביותר בבנית דק.
החיתוכים והעיבוש של הדק מסביב לבריכה צריך להיות מדויק וקפדני ואסור לפספס חיתוכים לולא זאת הדק יכול לפצוע אותנו.

חיתוכי הדק מומלץ לעשות בשטיב הערב סתומרת לוח ארוך ולוח קצת וזאת על מנת לתת מראה יפה ולחסוך בפחת הרי אם המשטח הוא לא במידות לוחות הדק הסטנטרטים והשטח משתנה נפסיד הרבה (פחת) חומר גלם שלא יהיה בו שימוש.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה tack-deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
?