דק סינטטי איפאה

מידות הלוח והחתך

אורך: 3.60 ס"מ | עובי: 2.00 ס"מ | רוחב: 14.50 ס"מ

הלוחות מגיעים על צד מחורץ וצד חלק כסדנדרט
כל המידות ניתנות לשינוי על פי הזמנה, יש אפשרות לקבל לוח חלק משתי צדדיו או מחורץ משתי צדדיו

*כל הדקים עברו בדיקות מחמירות ונמצאו כשירים לאקלים הישראלי ברמה הגבוהה ביותר.

דק איפאה סינטטי

דק איפאה סינטטי הוא הדק הנמכר ביותר מבין הדקים הסינטטים בישראל ובמיוחד בחברתנו.

דק סינטטי איפאה מדמה תחושה ומרקם של דק איפאה טבעי, הוא מאוד מאוד נעים מכל הבחינות. אם זה מבחינת נראות, אחריות,תחזוקה והתקנה קלה ופשוטה
 

דק איפאה סיננטי מגיע ללא צורך בתחזוקה כלל, iעם למעלה מ20 שנות אחריות! הדק שאנו מייבאים מוביל מבחינת הניראות שלא כמו חלק מהדקים הסינטטים שנראים פלסטיים ומלאכותיים. לכן רבים מבעלי המקצוע והמעצבים מופתעים מהדוגמאות אותם אנו מציגים ולא מאמינים כי הדק מכיל חומר פולימרי או פלסטי בכלל.
כמו כן דק סינטטי איפאה הוא מוצר ממוחזר כולו אשר עוזר לשמור על העולם ירוק, כפי שאנו יודעים מאות אלפיי עצי איפאה נכרתים והתעשייה רק ממשיכה. עצם השימוש בדק סינטטי דמוי האיפאה מונע אפילו בקצת את כריתת העצים.

מעבר להיותו מוצר ירוק, דק איפאה סינטטי אינו מצריך תחזוקה כלל ושלא כמו דק העשוי מעץ אמיתי, הוא אינו מצריך טיפול באמצעות שימון, אלא רק ניקיון קל בעזרת מים וסבון, ובכך ניתן לחסוך מאות ואלפיי שקלים בשנה על התחזוקה ועל תשלום לאיש מקצוע אשר יעשה עברונו את תהליך התחזוקה.

מעבר לכך דק איפאה סיננטי הוא חומר מלא ולא חומר חלול כמו רוב הדקים הסינטטים, כלומר הדק ניתן לעיבוד במקרה הצורך של חיתוכים וזויות מסוימות בדיוק כמו דק האיפאה שעשוי מעץ, בנוסף לכך בגלל היותו חומר מלא ניתן להרכיב את הדק על שני צידיו גם על הצד בו רואים את גווני האיפאה וגם על הצד המחורץ המתאים למשטחים נגד החלקה.

ההתקנה של דק  איפאה סינטטי:

ההתקנה המאוד פשוטה של דקים סיננטיים היא באמצעות ברגים ומחברים אשר נכנסים משתי צידיו של הדק, מומלץ להתקין את תשתית הדק במרווחים של 30 עד 35 ס"מ ובכך ליצור דק חזק ויציב, במידה והקשבנו להמלצות אלו נכנסים 18 י'ח של ברגים ומחברים בכל מ"ר ולפיכך הדק שלנו יהיה חזק ויציב.
דק האיפאה הפופולארי מותקן במקומות רבים בארץ כגון אוניברסיטאות טיילות ובניינים שלמים.

שאלו אותנו היכן ניתן למצוא משטחים כך שתוכלו לראות כיצד נראה הדק במלואו, את איכות העבודה והמקצועיות שלנו! 

רוצים דק מעץ איפאה אמיתי? לחצו כאן!

 

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

דקים
דק סינטטי איפאה

לכל שאלה נשמח לעמוד לשירותכם Take-Deck

נגישות
Call Now Button