דק סינטטי או דק במבוק זה השאלה?

דק סינטטי או דק במבוק רבים לא מכירים בכלל את התכונות שלהם ולכן אחרי שנים רבות של דקים מעץ אם זה איפאה, אורן או כל דק אחר, התחילו אנשים לראות כי התחזוקה השוטפת קשה מאוד ויקרה במיוחד ולכן התחילו לחפש אלטרנטיבות כמו דק סינטטי ודק במבוק. אז מהם היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם בכתבה הבאה.

דק סינטטי או דק מבמבוק זאת השאלה

נתחיל מדק במבוק:

דק במבוק יצא אומנם מצורך בדק ללא תחזוקה מה שנכון חלקית, אומנם לא חייב לשמן את הדק אבל הדק כן מאפיר ומקבל מראה מיושן, שהוא מאוד מיוחד ויפה אבל בדיוק כמו כל דק מעץ הוא סופג כתמים מוציא שיערות ויכול להיתבלות אם הדק לא מודבק היטב.
ניפוץ מיתוס דק הבמבוק אומנם אומרים עשוי מ100 אחוז חומרים ממוחזרים אבל סוד קטן הדבקים הם לא הכי אורגנים ובדיוק כמו הדק הסינטטי גם חלק מדק הבמבוק הוא לא 100 אחוז טבעי.

דק הסינטטי:

דק הסינטטי הוא אחד הדקים המומלצים ביותר אך המראה שלו עדיין מלכותי ולא משתוואה לדק הבמבוק החמים.
דק הסינטטי ברובו מורכב מעץ לכן הוא בכל זאת בעל מראה טוב ובנוסף מי שמאמין במחזור זה הדק בשבילו.

דק סינטטי או דק מבמבוק זאת השאלה
הדק הסינטטי נחשב כמוצר ירוק כל עוד סוג הפלסטיק שלו הוא לא pvc שהוא דק שמזיק לסביבה ואפילו לנשימה שלנו.

בנוסף היתרון נוסף של הדק הסינטטי מול דק הבמבוק הוא הצבעים אשר באים בגוון רחב מאוד כמעט כל צבע אפשרי חלק מהם אפילו עם חירוץ כמו של עץ טבעי מה שאין בדק במבוק שמגיע רק בחום או שחור לכן הוא יכול להתאים לדברים הנוספים ולמשטחים שונים ומגווונים. בשני הדקים ההתקנה היא סמויה כלומר ההתקנה עובדת בעזרת ברגים ומחברים שיושבים מצידיו של הדק.


דק במבוק אפילו מגיע בחירוץ 4 פאותיו וזה על מנת לחבר אותו בכל מיני זוויות שונות.

אנחנו בטייק דק ממליצים לבחון אם אנוחנו רוצים דק ללא תחזוקה כלל או דק שגם אם לא נתחזק עדיין המראה ישאר יפה לאורך שנים.דק העץ כמו דק איפאה טיק או כל עץ אחר מצריך מאיתנו שימון קבוע המומלץ לפחות פעמיים בשנה עם צבעים לקות ודברים נוספים על מנת לשמר אותו ששאר יפה ומיוחד.

לכל שאלה אנו take-deck נשמח לעמוד לשירותכם בשאלת דק סינטטי או דק במבוק, ועכשיו רק נשאר להתחדש בדק לבית שלך

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

Rate this post

נגישות