דק איפאה מחיר

דק איפאה מחיר להתקנה ודק איפאה מחיר לחומר גלם הוא כמעט ולא משתנה עקב היותו תחרותי.מחיר של דק איפאה

עץ האיפאה הגדל לרוב בברזיל ניהיה קשה להשגה בגלל שהרשויות לא מוכנות לכריטת העץ ובכך העץ ניהיה מבוקש, הביקוש לדק האיפאה רק עולה ולכן מחירו של הדק גם עולה( מחסני העצים והיבואנים בישראל מנצלים את החוסר ואת הביקוש העולה ומעלים את מחיר דק האיפאה).

מעבר למחיר הרכישה של דק האיפאה יש להתחשב בדברים רבים כמו שימון ראשוני כי אנו לא יכולים לדעת כמה זמן הדק שכב במחסן העצים, בברגים המתאימים לדק האיפאה והמומלצים שלנו הם של חברת spex ובורג מסוג טוקס שמחירו של בורג אחד הוא בין 1 ל1.5 ליח, והדבר האחרון הוא כלי עבודה מתאימים אם זה מסור ושלל הדברים.
כמו כן דק האיפאה הוא דק חזק מאוד ותיראו זאת שתחתכו אותו בעזרתם מסור פנדל או כל מסור אחר המתאים לעץ ולדקים, זכרו לא כל מסור ולא כל להב יכולה לחתוך את דק האיפאה.
ישנם כמה מסורים שאנו עובדים איתם והראשונים לחיתוך טוב ומדויק הם דיוולד ובוס היצרנים האמריקאים והחזקים והטובים ביותר לדק האיפאה.

דק האיפאה מחיר ומה נהוג:

מחירו של הדק נע בין 220 שקלים ועד ל250 שקלים לפניי מע”מ
והמחיר למטר רץ הוא בין 31 ועד ל37 שקלים לפניי מע”מ
כמובן והמחיר משתנה לפי אורך ועובי הדק החירוץ שלו והאם יש התקנה סמויה
אם אנו קונים במחסן עצים יש לזכור כי ככל שמסן העצים גדול יותר הוא קונה ביותר זול לכן יש לנו יכולת ואפשרות להתמכווח על המחיר שאותו נציג המכירה מבקש.מחיר דק איפאה למטר

עלויות מתקין הדקים:

העליות משתנות בהתאם לבעל המקצוע לוותק שלו ולשטח אצלם בגינה ולכן אין מחיר קבוע עבור התקנת הדק אך ניתן להעריך כי מחיר הגיוני הוא בין 180 שקל למר ועד ל280 שקל למר זאת מבלי תשתית הובלה ומע”מ מעבר למחירים הללו עליכם לבדוק היטב את בעל המקצוע ואת מחיריו.

ההתקנה של וק איפאה מחיר  שלנו לא מהזולות בדקים וכי בעלי המקצוע צריכים לעבוד זמן רב על הדק על מנת שיצא בעל פינישים יפים לכן בחרו במחיר של בעל מקצוע הוגן או עשו זאת בעצמכם.

נשמח לעמוד לשרותכם take deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

Rate this post

נגישות