דק אורן מחיר

בכתבה הבאה נסביר על עץ אורן ומהו דק אורן מחיר מבחינה מספרית:

דק אורן מחיר הוא למעשה מחירו של  עץ האורן הוא הדק הנפוץ ביותר בקרב הדקים בשל מחירו הזול ובשל רכותו ועבודתו הנעימה, הדק אורן מתחלק לאורן פיני ואורן לבן שהנם שני סוגים שונים לגמרי ובגלל דק האורן מבחינת המחיר שונה.
אנו בטק דק מעדיפים מהתעסק בדק פיני מכיון שהוא יותר מחזיק מעמד הן לתשתית והן לדק העליון, אנו מעדיפים כמו כן להשתמש בדק מחוטא ומוקצע אשר עבר תהליך של שמירה מפניי מזיקים ותנאיי מזג האויור.

דק אורן מחיר

דק אורן מחיר לחומר הגלם:

דק אורן מחיר עבור חומר הגלם נע בין 100 ל120 שקלים למר מרובע שמחיר זה אינו כולל עבודה הובלה ומע”מ ונחשב לדק הזול ביותר שקיים אולם זאת עלינו לדעת כי עץ האורן אינו מתאים לדקים וכי הינו נוטה להירקב ולהשחיר להוציא שרף וסיבים מהר מאוד ולכן בתנאי מזג האויור שלנו הדק אינו מחזיק מעמד לאורך הזמן.

מחיר דק האורן כולל העבודה:

מחיר הדק כולל את העבודה נא בין 350 למר לבין 450 למר שזהוא מחיר השוק הישראלי וגם כן המחיר נקבע לפי משטח העבודה, המחירים אינם כוללים הובלה ומע”מ אשר המחיר הסופי יקבע רק בשטח.

דק אורן מחיר

את דק האורן הנפוץ יש להניח על תשתית עץ או אלומניום אל חלד ובכך ליצור במה וכוורת של תשתית למעבר נכון של מים חירוץ ועוד אלמנטים נוספים.

מחיר דק האורן יכול לחסוך לנו אלפיי שקלות ועשרות אלפיי שקלים אם מדובר בשטחים גדולים אך זכרו חיי דק האורן מוגבלים ולא כמו הדק הסינטטי שנותן אחריות של מעל ל20 שנים הדק אורן מחזיק כערך 10 שנים עד לריקבונו.
( יש לזכור שאם החלפת דק האורן הישן הרבה פעמים גם התשתית נרקב לכן אם יש צורך עלינו להחליפה לפניי הנחת הדק החדש).

יש להתייעץ אם בעל המקצוע לגביי מדידת הדק או להחלפת התשתית האם היא רקובה ואת זה יוכל לדעת בעל המקצוע רק לאחר שיפתח כמה נקודות בדק ויראה איפה תשתית נתרקבה ואיפה ניתן להשתמש בתשתית הישנה.

למידע כיצד ניתן לתקן דק לחצו כאן!

למידע כיצד לבחור מתקין דקים לחצו כאן!

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה צוות take deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

דק אורן מחיר למטר רץ ומחיר דק אורן לעבודה
5 (100%) 2 vote[s]

Call Now Button
נגישות