דקים מעץ

סוגי דקים מעץ

דק איפאה

דק איפאה

דק במבוק

דק במבוק

דק טיק

דק טיק

דק אורן

דק אורן

דק מעץ

דק מעץ הוא למעשה דק המיוצר מעץ טבעי אשר גדל בטבע וגזעו נחתך לפרוסות אשר נועדו בין היתר לריצוף משטחים.
הדקים אשר מופקים מהעץ הטבעי משתנים באיכותם על פי סוג העץ ומותאמים לשימושים שונים ולמדינות שונות, אנו ב-Take-Deck משתמשים ב-4 סוגים  של דקים מעץ – דק איפאה, דק אורן,דק במבוק ודק טיק.

השימוש בדקים אלו נבחר בקפידה על פי ניסיון ארוך שנים והם נמצאו כמתאימים ביותר לשימוש באקלים הישראלי. בתוך משפחת הדקים מעץ יש הרבה משחק עם גווני הדק מפני שלכל עץ יש צבע שונה, וכמו כן עיניים צורה וסיבים שונים ומגוונים

מגוון הדקים מעץ שלנו הם מגוון רחב ומרובה מידות חתכים שונים ורוחבים שונים אשר יתאימו לשטח  .שלכם ככל הניתן  את הדקים אותם אנו מייבאים אנו מספקים לכל האזוקים באר מאילת ועד לצפון וסוכננו מגיעים ישירות לביתכם.

אז למה אנחנו: כחלק מהשירות שלנו take-deck אנו מגיעים עם דוגמאות של דקים ישירות אליכם על מנת לראות. ולהראות לכם איך הדקים השונים מתנהגים אצלכם בגינה ולהתאים ביחד איתכם את הדק מעץ לגינה שלכם.

במידה ותרצו ייעוץ מקצועי והתקנה נוכל לסייע לכם ולדאוג שהמשטח יהיה חזק ביותר לאורך השנים ולא פחות חשוב מכך אסטטי ויפה.

דקים מעץ מצריכים תחזוקה שצריך להכיר

השימוש בדק הטבעי מצריך שימון שמומלץ לבצע כל חצי שנה עד שנה וזאת על מנת שהדק לא ירקיב ויישאר טבעי( כיום יש תחליפים לדק הטבעי כגון הדק הסינטטי או דק אלומיניום אשר לא צריך לשמן ולצבוע ולמעשה הדק נשאר איך שהוא בצבעו וגווניו הטבעיים לאורך שנים רבות).

 דקים מעץ אורן –

דק האורן הפופולארי הוא העץ הנמכר ביותר בישראל במיוחד לשימוש של משטחי דק. העץ הרך מיובא מפילנלד ונחשב לעץ רך ונוח לשימוש ולהתקנה בשטח. לוחות העץ מחולקות לפי גזעים ולפי שכבות ככל ששכבת העץ יותר פנימית העץ נחשב ליותר עמיד. כמו כן ניתן לזהות זאת על פי העיניים של העץ ככל שישנם פחות עיניים העץ יותר איכותי לשימוש דק.

מידות הסטנדרט שבד"כ משתמשים בדק אורן הם עובי 3ס"מ רוחב 14.6 ומידה לפי בחירתכם בין מטר לעד ל5.60 אורך.

מלבד המראה המקסים והמיוחד של עץ האורן גם מחירו נחשב לזול ביותר בקרב הדקים מעץ ויכול להתאים לכאלה שמחפשים דק לגינה במחיר מופחת.

דק מעץ אורן

דק האורן הינו הדק הזול ביותר וכיום ניתן למצוא אותו החל מ-75 שקלים למ"ר לפניי מע"מ תשתית ועבודה.

דקים מעץ במבוק –

דק במבוק הוא הדק המדובר של השנים האחרונות. החומר המשלב במבוק גרוס בתוספת דבקים נותן לנו מראה מיוחד וטבעי וצורך בתחזוקה מועטה יותר משאר הדקים.

הבמבוק מגיע בצבעים חום בהיר או חום כהה הנקרא אספרסו ולאחר הזמן דוהה לגוון אפרפר מיוחד. שהרבה אדריכלים ומעצבים אוהבים לשימוש.

דק הבמבוק מגיע עם התקנה סמויה ומתחבר בעזרת מחברים וברגים נסתרים ובצורת פאזל. כלומר לאחר ההתקנה לא נראה ברגים עליונים על שטח הפנים אלה הברגים יכנסו מצדיו של לוחות הבמבוק. דבר המקנה מראה חלק יוקרתי ובעיקר נוח לתפעול.

כמו כן את דק הבמבוק מעץ ניתן למצוא במחירים טובים אצלנו בtake-deck כולל אביזרי של ברגים ומחברים. 

 דק עץ במבוק

דק הבמבוק הוא למעשה הדק השני הכי זול בקטגוריה של דק מעץ טבעי ומחירו הוא החל מ-210 שקלים למ"ר לפניי מע"מ , תשתית והובלה.

דקים מעץ איפאה –

דק האיפאה המפורסם דק העץ הנחשב לטוב ביותר. רבים מהלוקוחות כבר מבינים שהעץ האיפאה הוא עץ חזק ועמיד לאורך שנים רבות. המראה החמים שהעץ נותן יותר אווירה נעימה לשטח ומתאים כמעט לכל גינה ומשטח ציבורי.

חשוב לדעת כי דק האיפאה מתחלק לשני סוגים קמרו וטובקו ולשני סוגי יבוש שונים.  איפאה המפורסם מדבר על טובקו יבוש תנור שהוא המומלץ ביותר לשימוש בישראל כזה שלא מתעוות ולא נשבר עם השנים. כמובן שמומלץ להתקין לפי הראות ההתקנה שלנו את לוחות דק האיפאה ואת הדקים מעץ הם עמידותו יכולה להחזיק לשנים רבות.

מחירי האיפאה משתנים במיוחד על פי סוג האיפאה ואורכיו ככל שהאיפאה יהיה קצר יותר מחירו יהיה זול יותר.

דק מעץ איפאה

הוא הדק הנפוץ ביותר אך מחירו אינו זול בשל השימוש הנפוץ ובשל העובדה שכריתתו קשה ומסורבלת, את דק האיפאה ניתן למצוא כיום החל מ230 שקלים למ"ר מרובע לפניי מע"מ הובלה ותשתית.

דקים מעץ טיק –

דק טיק העץ היקר והטוב מכולם.

העץ המשמש ל יאכתות ובתי יוקרה בעולם הוא עץ החזק ביותר שקיים.

העץ הגדל באינדונזיה ידוע בעל סיבים קשים וארוכים אשר מחזיקים בתנאים קשים כמו אצלנו בישראל.

דק טיק הוא אחד מהדקים היציבים ביותר והמיוחדים ביותר ביופים המשתנה בין הלוחות בין חום בהיר לשחור. אצלנו בטייק דק תוכלו למצוא מגוון רחב של מידות של דק טיק בורמזי איכותי.

דק טיק

הדובדבן שבקצפת של הדקים מעץ הוא דק הטיק הידוע בשל איכותו הגבוהה ובשל יוקרתו.  את דק הטיק ניתן למצוא היום במחיר של 360 שקלים למ"ר לפני מע"מ הובלה ותשתית.

*המחירים הם עבור חומר גלם בלבד מחיר ההתקנה והתשתית עשוי להשתנות בהתאם לשטח.

נשמח לעמוד לרשותכם Take-Deck

למעבר לכל מגוון הדקים שלנו לחצו כאן!

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button