דק למרפסת

דק למרפסת 

דק למרפסת הוא אחת ממכירות הדקים הכי פופולריות אצלנו כי מי לא רוצה פיסת טבע בבניין שלו.

אנחנו בחברה מומחים בבניית דקים למרפסות דק אם זה דק תלוי, דק על ריצוף או דק עם תשתית נוחה.
יתרונות הדק במרפסת הם רבים כמו :

מראה חמים כפרי המשתלב עם הקפה של הבוקר
קצת ירוק בצפיפות של העיר
תחושה נעימה על משטח הדק

דק למרפסת סוגי דקים

דק אורן – האורן למרפסת הוא פתרון קל וחסכוני העץ בגוון בהיר וניתן לצבוע אותו לכמעט כל צבע עד לקבלת הצבע המתאים, יש לזכור שהאורן כחומר גלם זההוא עץ רך ודורש טיפול תקופתי על מנת לשמור על המראה והעמידות שלו.

דק סינטטי למרפסת או אריחי דק למקומות שין מספיק גובה לתשתית: דק דמוי עץ למרפסת מבטיח עמידות גבוה של שנים, ובלי תחזוקה כלל. עלינו לזכור שאם אנו בוחרים בדק סינטטי חשוב לקחת צבע לא כהה מידי כי הדק הסינטטי עלול להחמם.

דק איפאה למרפסת: עץ האיפאה מצריך מאיתנו השקעה גבוהה יותר אבל הוא גם יחסית עמיד ובשל כך הפופולאריות שלו, הדק בעל המראה המרשים איננו נפגם ממים ובכך אפשר לשטוף אותו לפניי הכנסת האורחים. אנו ממליצים שבשימוש באיפאה לקחת בעל מקצוע שלמוד ניסיון עם דק האיפאה ועובד עם הכלים המתאימים לכך.

חוץ מריצוף הדק מומלץ להשתמש בלוחות חיפוי על מנת ליצור פאנלים הן מדק סינטטי או מאחד מסוגי העץ הרבים.
ההתקנה של הדקים היום רובה כהתקנה סמויה, חלק ממתקיני הדקים נוטים לקחת יותר או פחות בשל העובדה שזה יותר או פחות עבודה. בחברתנו אין זה משנה אם זה התקנה סמויה או גלויה.

תשתית וניקוז הדק הם אחד הפרמטרים הכי חשובים לפניי התקנת דק למרפסת:

לפנני הנחת תשתית הדק עלינו לראות כי יש יריאות בטומאניות ורק אז להתחיל את מלאכת הרכבת הדק למרפסת מכל סוג של דק כלשהוא.
אנו ממליצים לשנות את מרווחי התשתית בשל חומר הגלם שמשתנה ומצריך יותר או פחות תשתית.
ואל תשכחו נכון שאנחנו לא רואים את התשתית אך היא חלק מהותי וחשוב מאוד שצריך להחזיק משקל רב ועלול להוות סכנות בהמשך אם הוא לא הותקן מקצועי.
בדק למרפסת יש להתחשב בשיפועים הטבעיים ולתת למים לזרום באופן נקי אל תעלות הניקוז ולא ולתת גישה נוחה לתעלות, במידה ולא המים העומדים במרפסת עלולים לפגוע בתשתית להציף את דק המרפסת ולהביא מזיקים.

אם יש לנו שטח ישר של דק למרפסת ואנו רוצים לחסוך בעבודה או לחליפין אם אנחנו רוצים דק אבל הבית מושכר ולא רוצים לפנק את בעל הדירה יש אפשרות של אריחי דק או אריחי דק סינטטי המורכבים וניתנים לפירוק ולתזוזות במידת הצורך.

דק למרפסת
מעקה המרפסת חייב להיות גבוה המומלץ והתקני הוא 1.5 של גובה עלינו לזכור שאם ועלינו בגובה הדק למרפסת עם התשתית אז הדק הונמך טבעית ולכן מומלץ להגביהו עד לגובה האופטימלי ושאינו יהיה סיכון כמו כן מומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע מהו הגובה האידלי למעקה.

דלת היציאה למרפסת חייבת להיות דלת מוגבהת או שתיפתח לכיוון הבית מכייון שגובה דק למרפסת על בכל דק שנבחר קחו זאת בחשבון במידה והתקנתם את הדק לבד או שבעל המקצוע לא שם לב לפניי ההתקנה.

אביזרי נוי לדק למרפסת :

נדנדות- מעץ מומלץ לשמור על המראה היפה שמשתלב עם דק.

אדניות מעץ- אדניות בשימוש עץ או דק סינטטי

חיפוי פאנלים- חיפוי הפאנלים נותן תחושת סגירות יפותורוב בעליי המקצוע נוטים להיבחן על הפינישים שלהם.

עמידות ותחזוקה:

עלינו לזכור כי דק למרפסת חשוף לשמש וכי הדק למרפסת עלול להיהרס לכן עלינו לטפל במידה ובחרנו בדק טבעי או במידה ובחרו בדק סינטטי יש לנקותו ברמה החודשית לפחות.

למעבר למגוון הדקים שלנו, לחצו כאן!

לכל שאלה נשמח לעמוד לשירוכם take-deck

דק למרפסת בתא
דק למרפסת בכרמיאל

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

דק למרפסת| טייק דק המומחים לדקים למרפסות
Rate this post

נגישות
?