אריחי דק סינטטי ישירות מהיבואן

אנו מתמחים בייבוא אריחי דק סינטטי ואריחי דק עץ

טייק דק מייבאת ומתקינה אריחי דק כבר מעל לעשור, אריחי דק מגיעים או כדק מעץ או כאריחי דק סינטטי שהוא pvc או wpc זו תערובת של עץ ופלסטיק.
כמו כן המידות של אריחי הדק, לרוב, מגיעות ב30 על 30 שמכניסות 11 יח בכל מטר מרובע.
רבים מן הקבלנים לא מתחשבים בגובה הדק הנדרש ולכן יש צורך באריחי דק המגיעים עם דק עליו ותשתית דק מתחת בנוסף לכך הרבה אוהבים את השילוב של ריבועי הדק והמראה האלגנטי והמיוחד למרפסת שלנו.


תשתית האריחים עשויה מפלסטיק תמיד אשר מגיע גם הוא עם עמידות מאוד גבוה ולא יהרס תוך זמן קצר, חשוב לבדוק את שנות האחריות על האריחים המשתנה בין 3 שנים ועד 10 שנים. כמו כן התשתית תפוסה בחלקה התחתון עם ברגים פנימיים לתוך הדק אז אין צורך להיבהל אם הדק אינו זז על התשתית
רבים גם נוטים להשתמש באריחים מעץ איפאה או מדק הטיק אשר מצריכים תחזוקה בשל היותם דקים ומעץ ובמיוחד במרפסות שמקבלות הרבה שמש.

התקנת אריחי דק:

התקנת האריחים היא למעשה התקנה פשוטה אשר כל אחד יכול לעשות בעצמו ובקלות לבד ולא מיחחבת בעל מקצוע.
את ההתקנה מניחים בזכר ונקבה שנכנס בצידי האריח, לכל אריח צד של פלוס ומינוס שנכנס אחד בשני ולכן ניתן לייצר זויות וצורות שונות כלומר נוכל להניח אריח דק אחד או אריחי דקים רבים לאורך ולרוחב.

חבל להזמין איש מקצוע במקרה של התקנת אריחי דק משום שבעל המקצוע מתחיל מ150 שקל על כל מר של אריחי נסו להשתמש בסרטונים של יוטיוב או להתייעץ איתנו לפניי ההתקנה.

את האריחים יש להניח על משטח חלק וללא גבעות ושיפועים חזקים על מנת שלא יהיה גבעות בדק כמו כן רצוי להתחיל מהיציאה מהסלון לאורך המרפסת ולא הפוך,
אריחי הדקים הסינטטים מתחלקים לשתיים ומה שאנו ממליצי הם אריחי wpc ולא pvc מכייון שהדקים הללו פחות מתחממים במיוחד במקום כמו המרפסת הישראלית השטופה שמש ולא נותן להתקלף כמו הדקים מסוג הpvc לכן אנו ממליצים רק הדקים הסינטטים מסוג זה.
כמובן של אריחי הדק הם מלאים ולא חלולים כי בכל זאת הדק הוא בעל גובה מינימאלי שלא נותן גובה מספיק לדק חלול.אריחי דק

מחירי אריחי דק:

המחירים של אריחי הדק הנם בין 180 שקל למר ועד ל300 שקל למר מרובע כמובן שאנו פה חוסכים את עלויות ההתקנה במקרה בו אנחנו מתקינים לבד.
יש לפני הרכישה להתייעץ איתנו ולראות דוגמאות של אריחי הדק מכייו שלא כל לקוח אוהב את הנראות של האריחים.

לכל שאלה נשמח לעמוד לשירותכם take-deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

נגישות
Call Now Button