ארגז רוח או ארגזי רוח הם אחד הדברים החמים ביותר בשנים האחרונות.

ארגז רוח

ארגז רוח משמש כחלק מרכזי מנראות הכללית של הבית ויש לו חשיבות מכרעת במעטפת הכללית מבחינת יופי ובעיקר בפן הפרקטי.

ישנם 3 סוגים שונים נפוצים של חומרי גלם חלקם טובים יותר ופחות וחלקם יקרים יותר או פחות מיועדים לכך:

ארגז מעץ- ארגז רוח דק אורן הוא למעשה השימוש הנפוץ ביותר כיום לארגזי רוח אשר ידוע כזול, יחד עם זאת עלינו לדעת כי הכי פחות עמיד וכי צריך לטפלו כמו ב דקים אחת לשנה ( אם זה בצבע או בשמן).

ארגז מאלומניום- בשנים האחרונות באו תחליפי עץ המשמשים נראות טבעית יחד עם הצורך באי תחזוקה שוטפת וממשך זמן חיים ארוך יותר אולם יש לדעת כי ארגז זה הוא אינו זול במיוחד.

ארגז רוח סינטטי- ארגז זה הוא המומלץ ביותר מאיתנו המורכב מ70 אחוז עץ טבעי ממוחזר ו30 אחוז פולימר.

החומר מגיע עם גוונים רבים היכולים להשתלב היטב בכמעט כל חצר וגינה ועם 20 שנות אחריות מבלי הצורך לצבוע ולטפל, ללא חיות ומזיקים, ללא ריקבונות, וללא צורך בברגים אלא התקנה נסתרת ובמחיר הוגן וטוב.

מחיר ארגז רוח

ארגז רוח מחיר זה שאלה גדולה את עלינו להחליט את סוג חומר הגלם, לאחר מכן עלינו לחשב את המידות אורך כפול גובה ולחשב את מספר המטרים או הגודל שעלינו לעשות בעזרת מטר או לייזר ובכך לדעת עלויות.

לאחר מכן במידה ואנחנו יכולים לבצע עצמאית נעשה זאת ובמידה ולא נשתמש בבעל מקצוע אשר יתן לנו אחריות על העבודה וללא נזילות מן הגג, אפשר להשתמש במרזב ובכך ליצור שכל הים ישפכו לאחד הצדדים.

המחיר עבור חומר הגלם נע בין 230-280 ללוחות לפניי מע”מ והובלה.

ובין 550-650 כולל הביצוע לפניי מע”מ והובלה.

יש להשתמש בבעל מקצוע איכותי ומומלץ על ידינו לצורך ההתקנה במידה ולא יש עליכם להצתייד בסולם בטיחותי קשירות לבטיחות ובכלי עבודה הכוללים מברגה פטיש ברגים ומסור.

 

במידה וגם אתם רוצים ארגז רוח פנו אלינו עוד היום take-deck

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

Call Now Button
נגישות